به گزارش برترین خبر؛ پروژه تثبیت و تحکیم سیل بند و دیوار حفاظتی رودخانه وازرود روستای واز سفلی که با اعتبار ۶۵ میلیارد ریال به اتمام رسید که با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، فرماندار شهرستان نور، بخشدار چمستان ،دهیار و اعضای شورای شهر روستای واز سفلی به بهره برداری رسید.

در ادامه حضور رییس سازمان مدیریت بحران از جاده آسیب دیده کنسپا بازدید به عمل آمد و در این بازدید مشکلات و چالش ها بازگو شد و تصمیماتی از سوی رییس سازمان مدیریت بحران کشور گرفته شد.

پل روستای علی آباد که در اثر سیلاب اخیر کامل تخریب و راه ارتباطی آن به صورت کامل قطع شده است از دیگر مکان هایی بود که محمد حسن نامی رییس سازمان مدیریت بحران کشور به همراه مدیرکل بحران مازندران، فرماندار شهرستان نور، بخشدار چمستان بازدید کردند و پس از بازدید مقرر شد طی هفته آینده اعتباری به بعنوان تنخواه در اختیار ستاد مدیریت بحران مازندران گذاشته شود تا عملیات اجرایی پل روستا علی آباد آغاز گردد.

رودخانه وازرود چمستان دیگر محل بازدید امروز بود که طی این بازدید وضعیت رودخانه وازرود چمستان مورد بررسی میدانی قرار گرفت و بحرانی که ناشی از بارش شدید باران و سیلابی شدن رودخانه‌ها در حریم و محدوده شهر چمستان رخ می دهد بیان شد.