به گزارش برترین خبر ، در آغاز این دیدار شادمان فرماندار شهرستان نور ضمن عرض تبریک انتصاب دکتر انبیاء به سمت ریاست دانشگاه علم و صنعت ایران، گزارشاتی را از پیگیری‌ها و اقدامات صورت گرفته در خصوص وضعیت و چالش‌های پیش رو در واحد نور ارائه نمود و همچنین اظهار امیدواری کرد تا با حضور دکتر انبیاء و پیگیری‌های مشترک طرفین، هر چه زودتر مشکلات موجود مرتفع گردد.

همچنین دکتر انبیاء (رئیس دانشگاه) ضمن تشکر و قدردانی از حضور مهمانان، به بیان گزارش هایی در خصوص تاریخچه شکل‌گیری، تأسیس و اقدامات صورت گرفته در زمینه‌ی دانشگاه علم و صنعت واحد نور از سال ۱۳۷۵ تا کنون پرداختند.

ریاست دانشگاه در این نشست ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته، با تأکید بر آنکه وضعیت امروز واحد نور، زیبنده دانشگاه پرافتخار علم و صنعت ایران و شهرستان نور نمی‌باشد و راهکار تغییر در این امر جز با مشارکت همه جانبه مسئولین ملی و منطقه‌ای، مردم و استفاده از ظرفیت خیرین محلی میسر نخواهد شد، خواستار همکاری دستگاه‌های اجرایی در راستای تسریع در ساخت و بهره‌برداری از واحد دانشگاهی شهرستان نور شدند.

در ادامه این نشست صمیمی مهندس فرزانه نماینده مردم نور و محمودآباد نیز ضمن تبریک انتصاب ریاست جدید دانشگاه، دکتر انبیاء را از افتخارات علمی کشور دانسته و توفیقات روزافزون ایشان را در جهت خدمت به نظام و جامعه علمی کشور مسئلت نمودند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در خصوص پروژه ساخت دانشگاه علم و صنعت ایران در واحد نور با بیان اینکه اکنون این دانشگاه مطالبه همه مردم شهرستان نور می‌باشد، اذعان داشتند می‌بایست پروژه‌ای با این اهمیت علمی و فرهنگی با همکاری و هماهنگی مردم، مسئولین و خیرین با شتاب بیشتری مورد بهره‌برداری قرار گیرد.