به گزارش برترین خبر ، حجت الاسلام قنبر علی احمدی امام جمعه شهرستان نور با اشاره به اینکه حادثه عاشورا در حقیقت یکی از بخش های مهم خدمت رسانی به جامعه بود، اظهار کرد: کسی که بخواهد به جامعه اسلامی خدمت کند باید از همه انچه که تعلق خاطر داردبگذرد و امام حسین (ع) که فقط به فکر احیای ارزش های الهی بود و از خود و تمام هستی اش گذشت، بهترین الگو برای مسئولین است.

وی تصریح کرد: متاسفانه امروزه مسئولیت گرفتن مانند نان قرض دادن شده که محصولش مسایل و مشکلات موجود در کشوراست.

امام جمعه شهرستان نور با اشاره به اینکه در همه دولت ها خدمات کم و بیش بوده است، خاطرنشان کرد: اما فساد ها و ناعدالتی ها باعث شد تا مردم از وضع موجود ناراحت شوند و با حضور خود در انتخابات ثابت کردند که به دنبال وضع مطلوب هستند.

 

حجت الاسلام احمدی افزود: شهیدان رجایی و باهنر با شخصیت مردمی و انقلابی خود توانستند دولت خدمتگذار و مردمی را به نمایش بگذارند.

وی ضمن تشکر از زحمات فرماندار شهرستان نور گفت: مدیران زمانی می توانند در بخش های مختلف خدمت کنند که شایستگی مدیریت را داشته باشند.

امام جمعه شهرستان نور با اشاره به اینکه با وحدت و همدلی و تفاهم می توان کارهای بزرگی را انجام داد، یادآورشد: بسیاری از مباحثی که بیان شد اگر تحقق عینی پیدا می کرد قطعا  موفقیت این شهرستان بیشتر بود.

حجت الاسلام احمدی ضمن ابراز تاسف از بخش فرهنگی گفت: در این بخش چندین بار صحبت و راهکار ارائه شد اما نتیجه ای حاصل نشد.

وی ادامه داد: مهمترین موفقیت یک کشور نیروی انسانی و مدیران لایق، جهادی، انقلابی، متخصص و متعهد است.

امام جمعه شهرستان نور با اشاره به اینکه درعزل و نصب ها دخالت نکرده است، افزود: متاسفانه علیرغم مشورت و راهنمایی به اعضای شورای شهر که افراد پاکدست و قدرتمند را بیاورند که بتوانند دلسوزانه برای مردم خدمت کنند اما بعضی از شهرداری ها افرادی را انتخاب کردند که واقعا جای تعجب دارد.

حجت الاسلام احمدی با بیان اینکه این شهرستان تاریخ و افراد بزرگی را در پیشینه خود دارد،تصریح کرد: کسانی باید بر مسند خدمت قرار بگیرند که رنگ الهی داشته باشند و در پرونده اعمالشان انحراف و فساد نباشد.

وی با اشاره به اینکه هرچند با این اوضاع اقتصادی کارهای خوبی در شهرستان نور انجام شده است، گفت: اما در بخش تولید علیرغم وجود موانع، انتظارم اراده قوی تری بود تا فضاهای تولیدی افزایش پیدا کند.

امام جمعه شهرستان نوربا بیان اینکه باید اشتغال های کاذب را کم کنیم ،ادامه داد: یکی ازشغل های کاذب بنگاه های معاملاتی است و هر شهری که بنگاه های معاملاتی زیادی داشته باشد همه توانمندی های خود را از دست خواهد داد.