در ادامه هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از ساعت ١۶:٣۵ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه شهید بهنام محمدی، میزبان پرسپولیس بود که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه اول:

در ١۵ دقیقه نخست این دیدار، شاهد یک بازی پایاپای از هر دو تیم بودیم اما سفید پوشان سعی داشتند با استفاده از شرایط میزبانی موقعیت گلزنی ایجاد کنند که موفق نبودند. در دقیقه ١۴، روی یک ارسال کرنر محمد بلبلی فرصت بسیار خوبی به دست آورد اما ضربه سر این بازیکن از کنار دروازه پرسپولیس عبور کرد.

در دقیقه ٢١، روی حرکت خوب آقایی از سمت چپ، توپ به مهدی عبدی رسید اما شوت این بازیکن راهی به دروازه پیدا نکرد.

در دقیقه ٢٨، ساسان حسینی وارد محوطه جریمه پرسپولیس شد و با یک ضربه سمت چپ دروازه را هدف قرار داد که با واکنش لک توپ راهی کرنر شد.

در دقیقه ٣٩ حرکت خوب بشار رسن درون محوطه جریمه پرسپولیس و دخالت مدافع نفت مسجد سلیمان باعث شد داور نقطه پنالتی را نشان دهد. در ادامه سیامک نعمتی پشت توپ ایستاد اما ضربه این بازیکن به تیر دروازه برخورد کرد.

نیمه دوم:

در آغاز نیمه دوم، شاگردان گل‌محمدی که با دو تغییر وارد زمین شده بودند، سعی داشتند با تغییر تاکتیک نسبت به نیمه نخست، بر حریف مسلط شوند و با طراحی حملاتی از سمت چپ و راست دروازه نفت مسجد سلیمان را با خطر روبه‌رو کنند. البته در نیمه دوم بارش شدید باران هم تاثیر زیادی روی کیفیت فنی بازی گذاشته بود و کار دو تیم را سخت کرده بود.

در ادامه این نیمه و با وجود اینکه در بیشتر لحظات توپ در میانه زمین گردش داشت اما قرمز پوشان حلقه فشار را تنگ تر کرده بودند اما عملکرد خوب مدافعان نفت مسجد سلیمان اجازه خلق فرصت گلزنی را نمی‌داد.

با این تساوی پرسپولیس پنج امتیازی شد و در جایگاه پنجم جدول قرار گرفت. نفت مسجد سلیمان هم سه امتیازی شد و به جایگاه دوازدهم جدول صعود کرد.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سیدجلال حسینی، سعید آقایی، مهدی شیری (۴۶ وحید امیری)، احمد نوراللهی، بشار رسن (٧٨ آرمان رمضانی)، میلاد سرلک (۴۶ احسان پهلوان)، کمال کامیابی‌نیا، سیامک نعمتی و مهدی عبدی (٧٨ علی شجاعی).

ترکیب نفت مسجد سلیمان: احمد گوهری، مجتبی مقتدایی، مصطفی ناییج پور، بهروز نوروزی فرد، سجاد جعفری، محمد بلبلی (٨١ عباس بوعذار)، محمدمهدی احمدی، محمد مهدی محبی (٧٠ فرید بهزادی کریمی)، نیما انتظاری ، میثم تهیدست و ساسان حسینی./isna