به گزارش برترین خبر، عبدالرضا بابایی فرماندار شهرستان نکا با بیان اینکه یکی از شاخصه های اصلی جهاد تبیین، بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی است گفت: در حوزه ورزش و جوانان در طول انقلاب اسلامی تا کنون شاهد افزایش سرانه و فضای ورزش، رشته ها و هیأت های ورزشی هستیم که قابل توجه است.

نماینده عالی دولت در شهرستان نکا اظهار کرد: دشمنان نظام در صدد کوچک شمردن دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند، اما با نگاهی منطقی و منصفانه شاهد اقدامات بزرگ و ارزشمند توسط مسؤولین هستیم.

بابایی تصریح کرد: در کنار درخواست های مردم و وجود پروژه های نیمه تمام، خواستار توجه بیشتر مسئوولین ورزش استان به شهرستان نکا در این زمینه و فراهم کردن فضای ورزشی در سطح روستاها هستیم.

عادل عالیشان مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران گفت: سالن ورزشی روستای خورشید که از سال ۱۳۸۷ عملیات عمرانی آن آغاز شده بود، با اعتبار ۲ میلیارد و دویست میلیون تومان به بهره برداری رسید.

وی افزود: در دهه فجر امسال ۱۰ پروژه ورزشی با اعتبارات دولتی و خصوصی افتتاح خواهند شد.

عالیشان تصریح کرد: ۶۹ پروژه نیمه تمام ورزشی در سطح استان مازندران که اغلب در مناطق روستایی و کم برخوردار هستند با اعتبار ۲۴۵ میلیارد تومان تکمیل و به بهره برداری خواهند رسید.

ماشاالله طزره ئی نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نکا گفت: با پیگیری های مسؤولین روستا و فراهم کردن اعتبار و بستر مناسب برای تکمیل این پروژه توسط مسؤولین ذیربط و تلاش های بی وقفه، نگاه ویژه و توجه فرماندار شهرستان نکا به ورزش شرایط بهره مندی مردم و جوانان این منطقه از امکانات این سالن فراهم شد.

خبرنگار: مهناز قبادی