به گزارش برترین خبر،  سعید فرزانه نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار برترین خبر اظهارکرد: بر اساس توصیه مقام معظم رهبری که ارتباط مسئولین با مردم باید مستحکم شود، تقریبا هر هفته ملاقات عمومی با مردم نور و محمودآباد برگذار می شود.

وی با اشاره به اینکه در این ملاقات عمومی پاسخگوی بیش از ۳۵ نفر مراجعه کنندگان به دفتر ارتباط مردمی در شهر نور بودیم، تصریح کرد: برخی از کشاورزان جهت برق دار کردن چاه های کشاورزی خود مطالباتی را بیان کردند که علاوه بر راهنمایی با مسئولان مربوطه نیز مکاتباتی انجام شد.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در راستای این مطالبه بحق مردم از طریق کمیسیون کشاورزی، وزارت نیرو و نفت پیگیر هستیم تا این امر مهم برای تمامی کشاورزانی که دارای مجوز حفر چاه کشاورزی هستند صورت بگیرد.

فرزانه در ادامه با اشاره به اینکه برخی از شهروندان برای اشتغال فرزندان خود در مکان های خاص به دفتر مراجعه می کنند، گفت: در این راستا ضمن اینکه نحوه پذیرش نیرو در ادارات توضیح داده می شود اما برای اینکه در صدور یک نامه مضایقه نکرده باشیم، این کار انجام می شود.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: گرفتن تسهیلات ، تبدیل داروخانه روزانه به شبانه روزی، احداث باشگاه فرهنگی و ورزشی که در مسیر خط لوله گاز و حریم راه قرار داشت، مساعدت های مالی و غیره از جمله دیگر موضوعاتی بود که در ملاقات عمومی مطرح و مورد رسیدگی قرار گرفت.

خبرنگار: زینب تذکاری سالم