به گزارش برترین خبر، حجت الاسلام قنبر علی احمدی امام جمعه شهرستان نور در خطبه های نماز جمعه ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوا انجام واجبات و ترک محرمات اظهار کرد: از اصول تقوا اعتقاد به ایران و اسلام و ولایت فقیه است.

وی تصریح کرد: ولایت فقیه تنها نسخه نجات بخش همه ما است، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید چرا که اساس دشمنی جهانخواران با جمهوری اسلامی ویران کردن این خیمه است.

امام جمعه شهرستان نور خاطر نشان کرد: سردار دلها حاج قاسم سلیمانی (سیدالشهدا مقاومت)در مسیر توحید ولی را شناخت و خود را وصل به ولایت کرد

حجت الاسلام احمدی افزود: آمریکا با خفت و خواری از افغانستان خارج شد و همچنین از سوریه و …هم دست آن کوتاه شد که همه به برکت جریان مقاومت است.

وی بیان کرد: به تازگی از حنجره نحس رژیم صهیونیستی صدای ضعیفی که باید به مراکز علمی و هسته ای ایران حمله کنیم،بلند شده است.

امام جمعه شهرستان نور افزود: رفع همه تحریم ها و صورت گرفتن مذاکرات واقعی دو شرط اصلی در مذاکرات بود.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به اینکه باید با آمریکا مقابله شود چون ماهیت ما با آن متفاوت است،گفت: دو نظام فکری اسلامی و استکباری هرگز در کنار هم روابط معامله ای نخواهد داشت مگر آنکه ما دست از آرمان ها برداریم که قطعا آن مکتب شناسان نظام و اسلام و دلداده های خون شهدا و مطیع امر ولایت هرگز این روابط را قبول نخواهدکرد.

وی ادامه داد: قبل از انتخابات ۸۸ رئیس جمهور امریکا در نامه ای به رهبر معظم انقلاب نوشت با این مضمون که بدون ایران در منطقه غرب آسیا و بین المللی مشکلات حل نخواهد شد.

امام جمعه شهرستان نور با بیان اینکه نماز جمعه یک نماز ویژه است،یادآور شد: نماز جمعه،نماز آگاهی بخش و باز کننده فکر و اندیشه ها است.

حجت الاسلام احمدی خطاب به استاندار مازندران گفت: مسئولی که اعتقادی به نماز جمعه،خون شهدا،نظام و انقلاب ندارد نمی تواند خالصانه خدمت کند.