به گزارش برترین خبر، احمد قاسمی رییس هیئت فوتبال شهرستان نور در گفت وگوی اختصاصی  با اشاره به اینکه مدت ۶ سال ریاست هیئت فوتبال و آقای شیور به عنوان دبیراین هیئت در کنار هم مشغول فعالیت هستیم،اظهار کرد: زمین فوتبال شهید عباسعلی ناطق نوری با کمک نماینده ،فرماندار، رییس اداره ورزش و دیگر مسئولین پس ازحدود  ۱۸ ماه تلاش با هزبنه بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

رییس هیئت فوتبال شهرستان نوربا اشاره به اینکه باشگاه های زیادی در سطح شهرستان وجود دارد، تصریح کرد: باشگاه تکنیک نور دارای تیم هایی در رده سنی امیدهای لیگ یک کشور،بزرگسالان و نیز نوجوانان لیگ ۱ استان است.

وی ادامه داد: همچنین تیم شهروند نور دارای تیم هایی در رده سنی جوانان استان در لیگ برتر کشور ،نوجوانان کشوری،نوجوانان لیگ مناطق کشور و ۱۷ سال لیگ برتر استان است.

قاسمی یادآورشد: تیم رفاه ایزدشهر و تیم فوتسال آتیه سازان نور که دارای تیم در رده سنی ۱۵ سال استانی هستنداز دیگر تیم های شهرستان نور محسوب می شود.

وی در پایان گفت: با توجه به اینکه در گذشته با وجود باشگاه ها و تیم های مختلف از نظر زمین دچار مشکل بودم اما از این پس بعد از افتتاح این زمین فوتبال در خدمت ورزشکاران هستیم.

بهره‌برداری از پروژه‌های ورزشی زمینه بروز استعدادها را فراهم می‌کند

وزیر ورزش و جوانان گفت: مازندارن یکی از قطب‌های مهم ورزش کشور در کشتی، والیبال و ورزش‌های رزمی و فوتبال است و در تمامی رشته‌های ورزشی قهرمانانی در رویدادهای ملی و بین‌المللی دارد.

مسعود سلطانی‌فردر افتتاح استادیوم شهید عباسعلی ناطق نوری اظهار کرد: علی‌رغم محدودیت‌های منابعی که امروزه به کشور به دلیل تحریم‌های کمر شکن و ناعادلانه آمریکا اعمال می‌شود  با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده بسیاری از پروژه‌ها به بهره‌برداری رسیده است.
وی با بیان اینکه بیش از ۴ هزار پروژه نیمه تمام در کشور وجود داشت، تصریح کرد: سال گذشته ۷۰۰ پروژه به بهره‌برداری رسید و امسال هم ۷۰۰ پروژه هدف‌گذاری شده که تاکنون از مرز ۴۰۰ پروژه گذشته است و امیدواریم تا پایان سال به بیش از ۷۰۰ پروژه برسد.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه اکنون کمتر از ۳ هزار پروژه نیمه کاره وجود دارد، خاطرنشان کرد: امیدواریم در دولت دوازدهم و در راستای خدمتگذاری بسیاری از این پروژه‌ها را به بهره‌برداری برسانیم.
سلطانی‌فر ادامه داد: امیدواریم تا پایان این دولت و شاید هم زودتر سالن ۶ هزار نفری سر پوشیده ماهفروجک ساری، سالن جویبار ،استادیوم چالوس و پیست دوچرخه‌سواری را با سرعت بیشتری به اتمام رسیده و مورد بهره‌برداری قرار گرفته شود.
وی با بیان اینکه مردم، جوانان و ورزشکاران مازندران استعدادهای بسیار خوبی در حوزه ورزش دارند، گفت: اکنون در آستانه المپیک که بزرگترین آوردگاه ورزشکاران جوان است حتما در کاروان اعزامی تعداد زیادی قهرمانان مازندرانی هستند که تعدادی از آن‌ها روی سکو خواهند رفته و افتخار آفرینی خواهند کرد بنابراین باید با بهره‌برداری از این پروژه‌ها زمینه بروز و ظهور استعدادها و خلاقیت‌ها را فراهم کنیم.

وزیر ورزش از سهم ملی جهت بهره‌برداری از اولویت‌های مازندران استفاده کند

احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران در ادامه مراسم افتتاحیه ورزشگاه با اشاره به اینکه بیش از ۵ هزار پروژه نیمه تمام وجود داشته است، اظهار کرد: پس از حضور وزیر ورزش و جوانان علی‌رغم همه مشکلات و تحریم‌ها سالانه ۷۰۰ پروژه با همکاری مدیران و پرسنل وزارت ورزش به بهره‌برداری رسید که نشان از توانمندی و مدیریت وزیر ورزش است.
وی با بیان اینکه در حوزه سخت افزاری طی یکسال اخیر اقدامات بسیاری صورت گرفته است، افزود: پروژه‌های مختلفی در شهرستان‌ها یکی پس از دیگری  تکمیل و یا در حال تکمیل شدن است که می‌توان به بابل و استادیوم نوشهر اشاره کرد.
استاندار مازندران استادیوم ۶ هزار نفری ساری و سالن کشتی جویبار را از اولویت‌های اول ورزش استان دانست و خاطرنشان کرد: از وزیر ورزش و جوانان می‌خواهیم تا برای به بهره‌برداری رسیدن هر چه زودتر این پروژه‌ها ما از سهم استانی و شما هم از سهم ملی استفاده کنید.
حسین‌زادگان با اشاره به ظرفیت بالا استعدادهای ورزشی در مازندران و رویکرد مهم وزارت ورزش در ورزش قهرمانی گفت: فقط چند استان کشور شرایط مانند مازندران است که در رشته‌های مختلف ورزشی مدال‌های مختلفی کسب کرده باشند.