به گزارش اختصاصی برترین خبر ، مهندس غلامرضا چمن آرا شهردار چمستان در گفت وگوی اختصاصی با اشاره به وظایف ذاتی و سازمانی نهادهای اجرایی اظهار کرد: در راستای تداوم فرمایشات مقام معظم رهبری و خدمتگزاری به مردم پروژه آسفالت معابر شهر چمستان به بهره برداری رسید.

شهردار چمستان با اشاره به اینکه 6 نقطه شهری حدود 14 هزار متر مربع روکش آسفالت با هزینه ای بیش از13 میلیارد ریال درحوزه شهری درهفته دولت افتتاح شد، تصریح کرد: کوچه های گلستان 5، شاهد 6 ، لاله هشت و 10 و کوچه پیروز از نعمت آسفالت برخوردار شدند.

وی خاطرنشان کرد: پروژه های دیگر آسفالت معابر شهری حدود 18 هزار مترمربع است که در مجموع در همین بخش بیش از 30هزارمتر مربع در حوزه شهری با ارزش اقتصادی بیش از 26 میلیارد ریال است که بخشی از محل تامین بودجه بافت فرسوده ومابقی از منابع داخلی شهرداری انجام شده است.

مهندس چمن آرا  ادامه داد: همچنین دراین راستا پروژه آسفالت دوراهی کشپل که در دستور کار شهرداری قرار داشت با تلاش شهرداری محقق شد.

شهردار چمستان اظهار کرد: با توجه به تلاش های صورت گرفته توسط شهرداری و اعضای شورای شهر پروژهای متعددی در سطح شهر برای خدمات رسانی و رفاه حال مردم اجرا شده است.

مهندس چمن آرا  تعامل ، همدلی و مشورت را اولویت های این دوره شهرداری و شورای شهر اعلام کرد و باتاکید براینکه  همدلی و اتحاد بین اعضای شورای شهر رمز توسعه چمستان است گفت : در سایه اتحاد و همدلی که در بین اعضای شورای شهر و شهرداری وجود دارد سعی خواهیم کرد این اتحاد و وحدت را تا انتها برای خدمات رسانی بهتر و بیشتر ادامه دهیم تا برگ زرین دیگری در کارنامه شهرداری چمستان در جهت خدمتگزاری به یادگار بگذاریم.

وی خاطرنشان کرد: هدف عمده مدیریت شهری اعم از شورا و شهرداری ایجاد رفاه، آسایش و آرامش برای شهروندان است.

شهردار چمستان در پایان از کمک و همراهی و مساعدت نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی و فرماندارجهادی شهرستان نور،بخشدارچمستان و مسئولین شهری در تحقق اهداف شهرداری  تقدیر و تشکر کرد.