به گزارش برترین خبر  ، حجت الاسلام پرویز ولی زاده روز چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی امور ایثارگران اردبیل افزود: دولت تدبیر و امید خدمات دهی به ایثارگران را در اولویت قرار داده و همچنان در حال توسعه امکانات رفاهی و درمانی میان این قشر است.
وی تاکید کرد که دولت به ضرورت توجه به جامعه ایثارگران باور دارد و اقدام های آن شعار گونه و با هدف استفاده ابزاری از نام شهدا و ایثارگران نیست.
ولی زاده یادآور شد: فرصت ها را باید برای خدمت به مردم غنیمت شمرد و باید برای ساماندهی وضعیت اقتصادی کشور ایثارگرانه عمل شود.
به گزارش ایرنا،مسوول امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری همچنین در نشست شورای اداری شهرستان بیله سوار اظهار کرد: اردبیل برترین استان کشور در خدمات رسانی به ایثارگران است و نظام و انقلابی که ۲۳۰ هزار شهید داده امکان ندارد تضعیف شود.
حجت الاسلام ولی زاده با اشاره به اینکه خدمت به خانواده های شاهد و ایثارگر خدمت به بهترین اقشار جامعه است، افزود: اگرچه قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در زمان دولت نهم مصوب شده بود، اما دولت یازدهم با جدیت آن را عملیاتی و به دستگاه های اجرایی ابلاغ کرد و این از افتخارات دولت تدبیر و امید است.
مسوول امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه اجرای این قانون بار مالی برای دولت داشت افزود: یکی دیگر از اقدامات دولت آقای روحانی در حمایت از ایثارگران، ابلاغ سند راهبردی است، همچنین تشکیل شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از دیگر خدمات است.
حجت الاسلام ولی زاده با اشاره به اینکه اجرای قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از افتخارات دولت است، گفت: شخص رییس جمهوری خود را مقید می داند که هر هفته به دیدار خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران رفته و از آنها دلجویی کند.