به گزارش برترین خبر ، عبدالمهدی حق شناس در جلسه هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه مازندران با اشاره به اینکه سال گذشته بالغ بر ۱۰۷ عنوان برنامه متعدد در حوزه‌های مختلف رسانه، جنگ نرم، فضای رسانه، جشنواره و جریان‌سازی رسانه ای در سال ۹۹ برگزار شده است.

وی افزود: همه ساله نام یک شهید رسانه به صورت استانی و یک شهید کشوری نامگذاری شده که امسال از سوی سازمان بسیج رسانه کشور، شهید مستندساز هادی باغبانی به‌عنوان شهید شاخص رسانه ای کشور در بسیج رسانه انتخاب شد.

رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران با اشاره به برنامه‌ریزی برای برگزاری یادواره شهدا رسانه‌ای کشور در استان مازندران، تصریح کرد: شهید یزدان پرست از آمل نیز به عنوان شهید شاخص رسانه مازندران در سال ۱۴۰۰ نیز انتخاب شده است.

حق شناس با بیان اینکه رسانه‌ها در مشارکت حداکثری مردم مازندران برای خلق حماسه حضور خرداد ۱۴۰۰ تلاش کنند، افزود: دشمن برای انتخابات امسال برنامه‌ریزی فراوان کرده که به برکت حضور پرشور ملت، نقشه‌های شوم استکباری نقش برآب خواهد شد.

حسین احمدی، دبیر هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج رسانه مازندران نیز با اشاره به اینکه در حوزه رونق تولید سال گذشته رسانه‌های استان قلمفرسایی مطلوبی داشتند، گفت: ماحصل این پیگیری‌ها، رفع مشکلات اولیه واحدهای تولیدی برخی شهرهای استان بوده است.

وی با بیان اینکه تولیدکنندگان واقعی استان باید شناسایی و مشکلات آنان به صورت تخصصی کارشناسی شود، افزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده، نقش رسانه‌ها در مانع زدایی حوزه تولید بسیار مهم و اثرگذار است.

اسماعیل نادعلی، جانشین ستاد تخصصی بسیج اقشار و مسئول اندیشه ورز و مجامع بسیج استان نیز با اشاره به اینکه هیئت‌های اندیشه‌ورز بسیج نقشی اثرگذار در پویایی نخبگانی داشته و دارند، افزود: نقش آفرینی نهال تنومند بسیج در عرصه‌های گوناگون امری بسیار اثرگذار و مفید بوده است.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها در تبیین مواضع امام و رهبری برای مشارکت حداکثری ملت در انتخابات نقش آفرین باشند، افزود: تعمیق فرهنگ بسیجی در بین آحاد جامعه، رفع کننده بسیاری از مشکلات کشور خواهد بود.

عمویی، نماینده معاونت فرهنگی و هنری سپاه کربلای مازندران نیز با اشاره به اینکه رونق تولید از تاکیدات چندین ساله مقام معظم رهبری بوده که باید رسانه‌ها صریح تر و شفاف تر به موضوع رفع موانع تولید قلمفرسایی کنند، افزود: باید با شفافیت با مردم بیان کرد و نهال امید را بین مردم تقویت کرد.

وی با بیان اینکه باید بلوغ سیاسی مردم را افزایش داد و مردم در انتخابات حضوری پرشور خواهند داشت، افزود:رسانه‌ها در انتخاب اصلح نقشی اثرگذار و مفید ایفا خواهند کرد.

محمد نوری، مسئول فضای مجازی سپاه کربلای مازندران نیز با اشاره به اینکه رسانه‌ها در مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح نقش اساسی دارند، افزود: برگزاری مناظرات و گفت‌وگوهای مجازی از سوی نامزدها با مردم بسیار اثرگذار در شناخت مردم برای رای دادن است.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها باید نسبت به شناخت نامزدها به مردم نقش اساسی ایفا کنند، گفت: همه باید به حضور آگاهانه و پرشور ملت در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ کمک کنند.

صادق علی رنجبر، استاد دانشگاه و عضو هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه مازندران نیز با اشاره به اینکه با اتکا به روحیه بسیجی امسال نیز مشارکت حداکثری ملت را در خرداد ۱۴۰۰ فراهم خواهیم کرد، گفت: اسلوب، دانش و روش را باید به فضای مجازی جهت حضور آگاهانه ملت در انتخابات فراهم شود.

وی با بیان اینکه هدف گذاری برای زمینه‌سازی جهت حضور حداکثری ملت در انتخابات ضروری است، افزود: باید با ایجاد آرایش دفاعی در حوزه فضای مجازی، زمینه‌سازی را برای تقویت مشارکت مردم در صحنه‌های مختلف فراهم کنیم./tasnim