به گزارش برترین خبر، حجت الاسلام بشیر عالیشاه مدیر کل سابق کمیته امداد استان مازندران امروز در آیین تکریم(تودیع) و معارفه مدیر کل استان اظهار داشت: خانوادهای تحت حمایت متصل به منبع اصلی هستند و نوکری آنها مدال افتخاری برای ما است.

وی با اشاره به شاخصه های مدیریت جهادی در بیانات رهبر معظم انقلاب گفت: نمی توانیم، نمی شود، نداریم در قاموس مدیر جهادی راه ندارد.

حجت الاسلام عالیشاه شاخصه مهم مدیر جهادی را دشمن شناسی عنوان کرد و گفت: در مقابل دشمنان باید شبانه روزی با اخلاص و ایمان برای خدمت به خلق کار کنیم.

وی با اشاره به اینکه مدیران جهادی باید از اختلاف دوری کنند بیان داشت: اتحاد، وحدت و همدلی رمز موفقیت در عرصه خدمت رسانی به مردم است.

وی گفت :در ارائه خدمت به مردم نباید حسود و بخیل باشیم و با استفاده از تمام ظرفیت ها و امکانات بایددر جهت حفظ بنیان خانودها و توانمند سازی آنان تلاش نماییم.

حجت الاسلام عالیشاه تاکید کرد: همت همراه با انگیزه خدمت باید مورد توجه قرار گیرد وبا حرکت های مبتنی بر علم و درایت ،باید بالاترین خدمات ارائه گردد.

وی گفت : کمیته امداد مازندران رتبه برتر در جذب کمک های خیرین در کشور را دارد و خدارا شاکریم که امروز مردم به کمیته امداد اعتماد کامل دارند‌.

وی با اشاره به ۱۰۸۰ روز خدمت خود در کمیته امداد گفت : در این زمان ، دریافت بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ متر زمین ،احداث و خرید ۱۳۶۴ ساختمان ،ایجاد ۳۰ هزار فرصت شغلی ، اهدا ۴۵۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان ، تاسیس کلینیک رز و…گوشه ای از فعالیت ها بوده است.

وی به ارائه خدمات فرهنگی به ۴۰ هزار طلبه، دانش آموز و دانشجو در کمیته امداد اشاره کرد و گفت: نوجوانان و جوانان امداد باید سرباز نظام و ولایت پرورش داده شوند.

ایشان بیان داشتند: در طول سه سال مسئولیت خدمت به مردم ۴۰۰ مرکز نیکوکاری در استان راه اندازی شد که این مراکز امروز منشا خیر و برکت هستند.

حجت الاسلام عالیشاه به اهمیت جهاد تبین و نقش روابط عمومی در شناساندن خدمات نظام به مردم گفت: با همین رویکرد استان مازندران تنها استان در سطح کشوراست که تلویزیون اینترنتی مدد را افتتاح نمود، که به صورت ۲۴ ساعته خدمات کمیته امداد در آپارات پخش می شود.

وی بیان داشت: در جذب سپرده قرض الحسنه قرض ماندگار سه سال رتبه اول کشور را کسب و در اسفند ۱۴۰۱ نیز جهیزیه، وام کارگشایی، لوازم خانگی پشت نوبت رادر استان صفرنمودیم.

حجت الاسلام عالیشاه با اشاره به اینکه در زمان خدمتم وابسته به میزنبودم گفت: ۳۳۰۰ برنامه شهرستانی و ملاقات با بیش از ۵ هزار مددجو در روزهای سه شنبه با حفظ تکریم آنها انجام پذیرفت.

وی در پایان با تشکر و سپاس از تمامی مسئولین و خیرین و تمام مردم استان گفت: ما مدیون شهدا و بدهکار مردم هستیم و من همچنان خود را سرباز کوچکی در برابر مردم میدانم.