به گزارش برترین خبر ، نمایندگان مردم شهرستان‌های نور، محمودآباد و آمل در مجلس شورای اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور بازدید کردند.

ولی‌الله فرزانه و رضا حاجی‌پور در بازدید از فضاهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با قدردانی از تلاش‌های مستمر مجید فانی سرپرست این دانشگاه به تمجید از دستاوردهای علمی، پژوهشی، امکانات و زیرساخت‌های عمرانی و پیشرفت‌های کلی این واحد پرداختند.

این بازدید در راستای گسترش رشته‌های تحصیلی و جذب حمایت‌های بخش خصوصی و مردم‌نهاد برای تکمیل و توسعه سالن ورزشی چندمنظوره و بهینه‌سازی زمین‌های ورزشی روباز واحد نور صورت گرفت.

لزوم فعال‌سازی مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور هم با قدردانی از حضور نمایندگان مردم شهرستان‌های نور، محمودآباد و آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهداف و برنامه‌های اجرایی و فعال کردن درآمدهای غیرشهریه‌ای در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور اظهار کرد: در بخش آموزش جذب حداکثری دانشجو و توسعه رشته‌ها را در دستور کار قرار داده‌ایم.

فانی افزود: مبنای کار ما در واحد نور براساس شعار سال جهش تولید و تمهیدات مقام معظم رهبری مبنی‌ بر اینکه دانشگاه‌ها باید از طریق اقتصاد مقاومتی و دانش‌بنیان نقش‌آفرینی کنند، است.

وی متذکر شد: فعال‌سازی مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور و رسیدن به شرکت‌های دانش‌بنیان هدف ماست.

به گزارش آنا، نمایندگان مردم شهرستان‌های نور، محمودآباد و آمل در مجلس شورای اسلامی، هیئت همراه، سرپرست واحد و جمعی از دانشگاهیان این دانشگاه با حضور بر مزار شهدای گمنام و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.