به گزارش برترین خبر ، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، منصورعلی زارعی رییس مجمع نمایندگان استان، در این نشست گفت: حضور و حمایت مردم در فعالیت‌های فرهنگی و هنری، خود بیانگر این است که باید برای آنان از جان و دل مایه گذاشت و برای ایشان لباس خدمت به تن کرد و من فعالیت گسترده شما را با وجود تمام محدودیت هایی که کرونا ایجاد کرده بود، دیدم و لمس کردم.
وی با اشاره به پیشینه و قدمت طولانی فرهنگ، هنر و تمدن مازندران ، تصریح کرد: مازندران از مردمی خونگرم، هنرمند، با فرهنگ، اصیل و فهیم برخوردار است، به گونه‌ای که زبانزد خاص و عام است و همین مساله باعث شده تا شما هنرمندان بتوانید در عرصه های گسترده، تاثیرات عمیق و چشمگیر بگذارید.
زارعی با شنیدن نقطه نظرات هنرمندان عرصه های سینما، تئاتر، مد و لباس، موسیقی، فعالان رسانه و مطبوعات و … قول مساعدت و همکاری داده و افزود: ما تمام تلاش خود را در مجلس به کار خواهیم بست تا مقوله فرهنگ و هنر را با نگاه ویژه درنظر داشته باشیم.
عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز در این نشست راهبردی، ضمن بیان پتانسیل های فراوان این استان در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری، عملکرد بالای مازندران در فرهنگ و هنر را الگوی مناسبی برای سایر استان ها عنوان کرد و گفت: درخشش هنرمندان و فعالان فرهنگی استان در سطح ملی و بین المللی بر کسی پوشیده نیست و ما تلاش می کنیم که بتوانیم علیرغم تمامی مشکلات پیش آمده در شرایط کنونی کشور که ناشی از محدودیت های کرونایی است، شرایطی را رقم بزنیم که فعالان فرهنگ و هنر به کارهای خود ادامه دهند.
وی همچنین خاطرنشان ساخت: خوشبختانه خدمات متعددی از قبیل ارائه تسهیلات فرهنگی هنری انجام شد که توانست تا حدود زیادی، خسارات سنگین کرونا بر فعالیت های فرهنگی هنری را جبران نماید و این روند همچنان در حال اجرا است.