به گزارش برترین خبر؛ رییس شورای شهر نکا رویکرد این مجموعه را در دوره ششم بصورت برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت معرفی کرد و گفت: اولویت شورای ششم بهره‌برداری از  پروژه های مهم شهری که از سالها پیش معطل و نیمه تمام مانده بودند است.

میری با اشاره به طرح های نیمه تمام که در این دوره تکمیل و به بهره برداری رسیدند یاد آور شد: افتتاح پارک جنگلی قرمرض، تکمیل پروژه پارک ملت و سد لاستیکی بعنوان مهمترین طرح های نیمه تمام در حوزه گردشگری بودند که در این دوره به بهره برداری رسیدند.

وی ادامه داد: به منظور بهبود عبور و مرور در سطح شهر، پروژه احداث پل چمازی، آزادسازی حریم رودخانه از پل کمربندی تا پل شهر و ساخت میدان امام رضا علیه السلام که در مرحله اجرا قرار دارند.

سید اسماعیل میری با اشاره به پروژه های در مرحله پیگیری و در دست اقدام شورای شهر و شهرداری اظهار کرد : حدود ۳۰ هزار تن آسفالت در سطح شهر به منظور عملیات آسفالت شدن پخش گردید، آغاز عملیات پارکینگ طبقاتی شهر، تأمین حدود ۴۰۰ هزار متر مربع موزائیک برای پیاده روها، بازسازی پارک نارنجباغ، اخذ مجوز گردشگری منطقه کوهسارکنده، احداث دیواره رودخانه و… از جمله این موارد هستند.

این مقام مسئول تصریح کرد: ضعیف بودن پوشش تلویزیونی در برخی از نقاط شهر از جمله دغدغه های مابود که  با پیگیری شورا و اهدای زمین و کمک تجهیزاتی از سوی سازمان صدا و سیما،دکل جدید نصب و این مشکل برطرف شد.

وی درپایان گفت: شورای شهر به منظور حل مشکلات کمبود آب شرب شهر در جلسات متعدد با مسئولان آب و فاضلاب، این موضوع با کمک شهرداری مطرح و در حال پیگیری است.

خبرنگار: مهناز قبادی