به گزارش برترین خبر، حجت الاسلام قنبر علی احمدی امام جمعه شهرستان نور در اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اظهار کرد: کارگزارن در نظام جمهوری اسلامی باید خود را در مسیر ریاضت قرار دهند که در ایام ماه رمضان و شب های قدر این مهم را بهتر می توان انجام داد.

وی تصریح کرد: هنگامی که مسئولی به نماز و حجاب و عفاف اعتقاد راسخ داشته باشد قطعا خیلی بهتر می تواند مقوله های ارزشمند آسمانی و الهی را که باعث پیشرفت و آرامش جامعه می شود را پیاده کند.

امام جمعه شهرستان نور خاطر نشان کرد: در جلسات گذشته شورای فرهنگ عمومی آیین نامه بسیار خوبی در حوزه مساجد تنظیم شده است که باید آیین نامه اجرایی مساجد  در مسجد نصب شود تا به دید عموم مردم برسد.

احمد توکلی فرماندار شهرستان نور گفت: شهرستان نور در ایام نوروز به عنوان پرمخاطب ترین شهرستان در خصوص بیشترین گردشگران و خانه دومی ها شناخته شد و در صدر دیگر شهرستان ها قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در جامعه علیرغم اینکه در مکارم اخلاقی و مباحث دینی تاکید بسیار زیادی به دیدن عیب خود در ابتدا و پس از آن دیدن حسن دیگران تاکید شده اما اکنون برخلاف آن در حال رخ دادن است که اتفاق خوبی نیست.

فرماندار شهرستان نور خاطرنشان کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی برای سیستم اداری و مدیریتی کشور هزار ضربه تعریف کردند تا ذهنیت های جوانان تحت تاثیر قرار دهند.

توکلی با اشاره به اینکه همه در کشتی انقلاب در حال حرکت هستیم، ادامه داد: دشمن اگر یک بازو را قطع کند به سراغ بازوی دیگر خواهد رفت و اگر باهم متحد نباشیم نمی توان راه به جایی ببریم.

خبرنگار: زینب تذکاری 

مدیرمسئول: هادی جوزن