به گزارش گروه برترین خبر ، ، طی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵ و اطلاع رسانی این حادثه، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۵۰ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت ۱۴:۵۲ امروز به آزادراه تهران-قم(مسیر جنوب به شمال)، مقابل تیر ۲۹۲ اعزام شدند.

115 (11) - Copy
علی اکبر فرمانی رییس ایستگاه ۵۰ آتش نشانی با اعلام اینکه محل رخداد حادثه Incident خارج از محدوده آتش نشانی تهران بود، گفت: یک دستگاه خودرو سواری رنو ساندرو با دو نفر سرنشین، حین تردد در آزادراه ناگهان از مسیر اصلی خارج شده و به شدت با بلوک های سیمانی وسط مسیر برخورد کرده و پس از آن، به شدت با قسمت عقب یک دستگاه جرثقیل که در حال انجام امور عمرانی بود، برخورد کرد.
وی ادامه داد: بر اثر این حادثه، دو نفر سرنشین خودرو سواری(آقا و خانم حدودا ۳۰ ساله)، دچار جراحات شدیدی شده و در اتاقک در هم پیچیده این وسیله نقلیه گرفتار شده بودند.

115 (5)
رییس ایستگاه ۵۰ آتش نشانی، اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی به محض رسیدن به محل حادثه، جریان برق خودرو سواری را قطع کردند و پس از قرار دادن علائم هشداردهنده در مسیر و رفع نشتی بنزین، به وسیله تجهیزات هیدرولیکی، قسمتی از بدنه خودرو سواری را بریدند و هر دو سرنشین را از میان آهن پاره ها خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس دادند.
فرمانی خاطرنشان کرد: متاسفانه پس از انجام معاینات پزشکی مشخص شد هر دو سرنشین خودرو سواری براثر شدت جراحات وارده، در همان لحظات اولیه جان باخته اند.

115 (4)
وی در پایان گفت: براثر این حادثه سه نفر کارگر حدودا ۳۰ تا ۵۰ ساله که مشغول امور عمرانی بودند، دچار مصدومیت شدند که یکی از آن ها به صورت سرپایی مورد مداوا قرار گرفت و دو نفر دیگر به وسیله خودرو آمبولانس به مراکز درمانی منتقل شدند.
گفتنی است؛ نیروهای آتش نشانی پس از ایمن سازی کامل، در پایان محل حادثه را تحویل کارشناسان راهور دادند.

115 (3)