به گزارش برترین خبر ، رقیه صفری، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران صبح امروز با حضور در مرکز ارتباطات مردمی استان ( سامد )؛ ساعاتی از طریق خط تلفنی ۱۱۱ ضمن گفتگو با مردم به سوالات آنان پاسخ گفت و دستورات لازم برای پیگیری مطالبات آنان را صادر کرد.

صفری در حاشیه این دیدار با اشاره به تاکیدات استاندار مازندران مبنی بر این که ارتباط مستمر با مردم و پیگیری مطالبات آنان باید از اولویت های مدیران باشد، گفت: نباید در شرایط محدودیت های کرونایی این ارتباط قطع شود.

وی بهره گیری از شیوه های غیرحضوری ارتباط با مردم را از راه های استمرار بخشیدن به این ارتباط دانست و یادآور شد: تاکید بر بهره گیری از شیوه های غیرحضوری، بستر الکترونیک و تدابیر از این نوع که در شمار مصوبات استانی مقابله با کروناست برای ممانعت از تراکم ارباب رجوع در راستای صیانت از سلامت و جان مردم عزیز؛ امروز به مجموعه دستگاه های اجرایی استان، فرمانداری ها، شهرداری ها و موسسات عمومی غیردولتی ابلاغ شد.

معاون استاندار با تاکید بر این که در هیچ شرایطی نباید کار مردم معطل بماند، گفت: رفع مشکلات مردم و حل آن در شرایط اپیدمی کرونا نیز باید با بهره گیری از فناوری و بستر الکترونیک بهر طریق انجام شود.