به گزارش برترین خبر ، در ادامه رقابت‌های جهانی والیبال نشسته و در بوسنی و در بازی پایانی از ساعت ۲۲:۳۰ جمعه شب، تیم ملی مردان ایران به مصاف تیم ملی والیبال نشسته بوسنی رفت و موفق شد در ۳ ست متوالی از سد میزبان عبور کند و قهرمان جهان شود. شاگردان رضایی برای هشتمین بار در رقابت‌های جهانی عنوان قهرمانی را به نام ایران ثبت کردند.

در این دیدار تیم ملی کشورمان با نتایج ۲۶بر ۲۴، ۳۲ بر ۳۰ و ۲۵ بر ۱۲ برابر بوسنی به پیروزی رسید و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

بوسنی با توجه به میزبانی از حضور پرشور تماشگاران خود بهره می برد و سعی بر این داشت با سخت کردن شرایط برابر کشورمان به پیروزی برسد، اما بازیکنان دلاور کشورمان با عملکرد خوب مدال طلای این رقابت‌ها را در خانه بوسنی مال خود کردند.

در پایان رقابت‌های جهانی والیبال نشسته، برترین‌های این دوره از مسابقات معرفی شدند که صادق بیگدلی عنوان بهترین مدافع، مرتضی مهرزاد مازنی عنوان بهترین اسپکر و رمضان صالحی مازنی هم عنوان بهترین لیبرو جهان را از آن خود کردند.

یک والیبالیست از برزیل و یک والیبالیست از مصر و ۲ والیبالیست از بوسنی هم انتخاب شدند.

تیم ملی والیبال نشسته کشورمان برای هشتمین بار در رقابت‌های جهانی عنوان قهرمانی از آن خود کرد و جواز حضور در رقابت‌های پارالمپیک پاریس را کسب کرد.

تیم ملی والیبال نشسته مردان کشورمان روز گذشته در دیدار پایانی رقابت‌های جهانی به مصاف تیم ملی بوسنی رفت و موفق شد در ۳ ست متوالی از سد میزبان عبور کند و قهرمان جهان شود. شاگردان رضایی برای هشتمین بار در رقابت های جهانی عنوان قهرمانی را به نام ایران ثبت کردند.

ملی‌پوشان پس از این قهرمانی، پرچم نسبتاً بزرگی از ایران بر روی زمین سالن «هتل آرنا هیلز» پهن و بر روی آن سجده شکر کردند.