به گزارش برترین خبر ، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه، امروز ۲۷ خردادماه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سابق و جدید سپاه کربلای مازندران، گفت: خداوند هر که را بخواهد در کامل‌ترین نوع بشر قرار بگیرد راه را باز گذاشته و این انسان است که انتخاب می‌کند.

وی با بیان اینکه نسل‌های حاضر که انقلاب و امام را ندیدند همانند نسل اول انقلاب اسلامی برای مدافع حرم شدن سر از پا نمی‌شناختند، تصریح کرد: انقلاب اسلامی همان اسلام است، آخرین دین توسط نبی مکرم اسلام ترویج شد و  ائمه و علما این فرهنگ را منتقل کردند تا اینکه این فرهنگ اسلامی در ۴۱ سال گذشته در انقلاب اسلامی رقم خورد.

جانشین فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: در دنیا دو حزب بیشتر وجود ندارد، انسان‌ها یا در حزب الله هستند و یا شیطان و انسان باید توجهش را معطوف کند که در حزب الله قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه در زمستان ۶۵ آمریکایی‌ها خود مستقیما وارد جنگ با ایران شدند، افزود: این سنت خدا است که حق پیروز و باطل شکست خورده خواهد بود.

فدوی با بیان اینکه کل اتحادیه اروپا حتی در یک مورد نمی‌تواند با آمریکا مخالفت کند، گفت: اقتدار جمهوری اسلامی به این است که ما به خدا ایمان داریم، مردم ما معنای شهادت را می‌فهمند و آن را در زندگی خود دخیل می‌کنند.

وی افزود: وعده خدا تخلف‌ناپذیر است اما خداوند برای تحقق وعده خود شروطی دارد چنانچه رعایت نشود خداوند فرجی ایجاد نخواهد کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ما پای هیچ کاری نرفتیم که موفقیت به دست نیاورده باشیم، اظهار کرد: در حل مسائل اقتصادی، اگر بخواهیم با فرمول غربی‌ها مسائل را حل کنیم، موفق نخواهیم شد.

فدوی افزود: سردار مسلمی یازده سال از فرمانده سپاه کربلا سابق جوانتر است و تلاش شده جوان‌گرایی در  گماردن فرماندهان رعایت شود.

وی با بیان اینکه در ماموریت سپاه ۸ عرصه تدوین شده است، گفت: سپاه استانی جفرافیای استانی دارد و ماموریت خود را در آن عرصه‌ها پیگیری می‌کند.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: از سردار محمد حسین بابایی در ستاد سپاه کشور برای امر مهمی بهره خواهیم برد که اهمیت حجم نیروهای سپاه و رزمنده زیاد است.

فدوی تاکید کرد: نقش بانوان در سپاه کربلای مازندران حداقل نصف آقایان است و سازماندهی سپاه به گونه‌ای است که بانوان هم بتوانند در این مسیر توانایی‌ایشان را به ظهور برسانند.

وی با بیان اینکه به فرموده امام خمینی(ره) حفظ نظام یک تلکلیف است، ادامه داد: تکلیف امری میان انسان با خدای خودش است ولی شغل می‌تواند قراردادی بین دو انسان باشد.