به گزارش برترین خبر و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ متن بیانیه “علیرضا سعدی پور” به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

لَبَّیکَ یا رَسُولَ الله(ص)

بار دیگر دست ناپاکان و فکر پلید آنان، ذات و ماهیت حق ستیز خود را نشان داد و این بار در ظاهر آزادی بیان در یک نشریه فرانسوی، اقدام به توهین به ساحت مبارک نبی الرحمه پیامبر اسلام کرد و دل مالامال از عشق به آخرین فرستاده خداوند را به درد آورد.

البته این اولین بار نبوده که چنین رذالت هایی با پوشش آزادی بیان انجام گرفت و قطعاً آخرین بار نیز نخواهد بود و همین نشان می دهد آن برگزیده خداوند، در انجام رسالت خود و آزادی خلق جهان و توجه دادن به مردم به کوچ از عبادیت و عبودیت خلق و پرستش خالق بزرگ و آزادگی پیشه کردن موفق بوده است.

همین موفقیت پیامبر عظیم الشان (ص) و گسترش روزانه آخرین دین است که دشمنان خدا و شب پرستان بی نَسَب را عصبانی می کند تا به ساحت مقدسش توهین کنند و به این شکل به زعم خود از گرایش مردم پنج قاره به اسلام عزیز کم کنند.

سنگ بد گوهر اگر کاسه زرین شکند

قیمت سنگ نیفزاید و زر کم نشود

این توهین نه ذره ای از قدر و قیمت رسول خدا کم می کند و نه به ارزش توهین کنندگان اضافه می کند اما بر قلب عاشق خلق مسلمان و آزاده ای که پوینده راه ایشان هستند، نشتر می زند..

ما ضمن تقدیم سلام و صلوات به ساحت حضرت رسول الله (ص)، این اقدام ننگین و شرم آور را محکوم می کنیم اما به بیان زیبای قرآن مجید باور داریم که دشمنان و کافران، هرگز نمی توانند با دهان های خود، نور خدا را خاموش کنند چون “اللهُ مُتِمُّ نُورَه”، این وعده خداست و وعده خدا تخلف نمی پذیرد.

علیرضا سعدی پور

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران