به گزارش برترین خبر، پایگاه خبری پلیس راهور نیروی انتظامی طی اطلاعیه ای محدودیت های آخر هفته را به این شرح اعلام کرد:

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر چهارشنبه مورخ ۲۴ آذر ماه تا ساعت ۰۶:۰۰ روز یکشنبه -۲۸ آذرماه- از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و محورتهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

در محور کرج – چالوس تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۳:۰۰ روز شنبه -۲۷ آذرماه- از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۲۳:۰۰ روز شنبه -۲۷آذر ماه- از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

در محور کرج – چالوس تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس همچنان ممنوع است.

در محور هراز تردد تمام تریلرها همچنان ممنوع است و تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۲:۰۰ روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه – ۲۴، ۲۵، ۲۶ و ۲۷ آذرماه از محور هراز ممنوع است.

تردد تمام وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۳ روز شنبه – ۲۷ آذر ماه – از رودهن به سمت آمل ممنوع و از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۳:۰۰ روز شنبه – ۲۷ آذر ماه- از آب اسک به سمت تهران به صورت یک طرفه انجام می پذیرد.

در محور فیروزکوه تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۲:۰۰ روزهای چهارشنبه و شنبه- ۲۴ و ۲۷ آذر ماه- از تهران به قایم شهر و بالعکس ممنوع است.

منبع/ mehr