به گزارش اختصاصی برترین خبر ، شقایق توکلی مدیر مجتمع تجاری و تفریحی آرمان در گفت و گو با خبرنگار برترین خبر اظهار کرد: شهربازی های سرپوشیده یکی از آن جاهایی است که خنده و هیجان کودکان، بزرگ‌ ترها را هم سر ذوق می‌ آورد، جایی شبیه به سرزمین عجایب با اسب­‌ هایی که میان زمین و هوا بالا و پایین می­‌ روند و می­‌ چرخند. شهربازی‌های سرپوشیده وسایل برقی، شبیه‌­ سازها، بازی­‌های شانسی و کامپیوتری را کنار هم دارند ، این مکان برای کوچک‌ ترها آشنا و جذاب و برای بزرگ‌ ترها نوستالژی است.

توکلی گفت:مجتمع تجاری و تفریحی آرمان در سه طبقه به مساحت تقریبی ۳ هزار مترمربع با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان ساخته شده است.

وی تصریح کرد: این مجتمع تجاری و تفریحی شامل فروشگاه ، دو شهربازی و وی آرلند با تجهیزاتی ایمن و استاندارد، کافه و فست فود با بهترین برند ها در فضای باز با ویو روبه دریا و هم فضای بسته رو به جنگل را برای مهمان به ارمغان آورده است.

مدیر مجتمع تجاری و تفریحی آرمان با اشاره به اینکه شهربازی را در سال های قبل داشتیم افزود: با توجه به اینکه از شهرستان نور به سمت شرق تا بابلسر و ازغری تا چالوس شهربازی و وی آرلند با این امکانات مهیا نیست بنابراین تصمیم گرفتم این مجتمع تجاری بسازم.

توکلی با اشاره به اینکه با ساخت این مجتمع تجاری تفریحی برای ۴۰ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کرده است،گفت: شهرستان نور با ظرفیت بسیار بالا به دلیل وجود مواهب طبیعی چون دریا و جنگل سالانه پذیرای بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است و امیدواریم ان شاءالله پس از نابودی ویروس کرونا مانند گذشته چرخ گردشگری پررونق شود.

قدردان سرمایه گذاران در این اوضاع بد اقتصادی هستیم

سعید فرزانه نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاحیه مجتمع تجاری تفریحی آرمان اظهار کرد: باید از سرمایه گذارهایی که در این شرایط بد اقتصادی و تحریم ریسک را پذیرفته و تمام دارایی خود را وارد میدان می کنند تشکر و قدردانی کرد.

وی تصریح کرد: کشور ایران جوانان زیادی دارد که یا به سمت ورزش می روند یا هنر، اگر بتوانیم برنامه های همگانی و مردمی را توسعه دهیم می توانیم ورزش های قهرمانی را هم داشته باشیم.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در مقطع تاریخی و پربرکتی قرارداریم،افزود: دشمنان این کشور خیلی تلاش کردند تا ایران را در بحران نگه دارند اما جوانان و سرمایه گذرانی چون خانم توکلی با ریسک پذیری و ایجاد اشتغال  بر شعار مرگ برآمریکا تحقق بخشیدند.

فرزانه یادآورشد: مازندران با وجود طبیعت زیبا و بکرکه هیچ جای دنیا چنین مواهبی را یکجا باهم ندارد؛ مسافرو گردشگر پذیر است که باید به بهترین نحو از آن استفاده کرد.