ماجرای بیلبورد جنجالی پایتخت چیست؟ + تصاویر
پس از تبلیغات جالب‌توجه یکی از تاکسی‌های اینترنتی در سطح شهر، بیلبوردی با مضمون «از حجاب تا آزادی ۴۵۰۰ تومان» هم تحت عنوان تبلیغات یک شرکت استارتاپ در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد.

بیلبورد یکی از شرکت‌های تاکسی اینترنتی

بیلبوردی که حاشیه‌هایی را در فضای مجازی به همراه داشت

این بیلبورد و همزمانی آن با عکسی که در نمایشگاه حجاب شهرداری هم سروصدای زیادی در فضای مجازی به پاکرده بود، به این حاشیه‌ها دامن زد.

هرچند دقت در اصل تصویر نشان می‌دهد که این تصویر واقعی به نظر نمی‌رسد، اما برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیر تبلیغات این شرکت استارتاپ گفتگو کردیم.

* مدیر شرکت استارتاپ: ما اصلا تبلیغات شهری نداریم

مدیر تبلیغات این شرکت استارتاپ در گفتگو با خبرنگار فارس، با فتوشاپ (جعلی) خواندن این بیلبورد عنوان کرد: اصلا شرکت ما تاکنون هیچ تبلیغ و بیلبورد محیطی در سطح شهر نداشته است.

وی درباره چگونگی اطلاع از این بیلبورد گفت: ما هم این تبلیغات را در فضای مجازی دیدیم، در ابتدا آن را خیلی جدی نگرفتیم، اما پس از منتشر شدن گسترده آن، از صفحات مجازی خواهش کردیم این بنر ساختگی را از خروجی خود حذف کنند.

* سازمان زیباسازی شهرداری: چنین تبلیغی در بیلبورد‌های هر وجود ندارد

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران اعلام کرد: پوستر با محتوای «از حجاب تا آزادی ۴۵۰۰ تومان» که در فضای مجازی انتشار یافته به هیچ وجه زیر نظر شهرداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران طراحی نشده است و چنین تبلیغی روی بیلبورد‌های شهر وجود ندارد.

* اصل بیلبورد چه بود؟

تصویر زیر بدرستی نشان می‌دهد که اصل تصویر چه بوده است.

البته در ایام محرم نیز تصویر دیگری که به بنر‌های «مدرسه حسینی» اختصاص داشت در آن محل نصب شد.