به گزارش برترین خبر ، بامداد امروز در حالی که تعداد زیادی از خبرنگاران  در سی‌آ‌پی فرودگاه امام خمینی منتظر بدرقه و انجام آخرین مصاحبه با  علیرضا بیرانوند گلر ملی پوش پرسپولیس بودند تا آخرین لحظات حضور او را در ایران به ثبت برسانند این بازیکن به فرودگاه آمد اما موفق به خروج از کشور نشد و به  منزلش بازگشت.

این در حالی است که از روز گذشته گمانه زنی های زیادی مبنی بر این موضوع در رسانه ها شنیده می‌شد . بیرانوند برای ساعت ۵:۳۰ صبح امروز بلیتی به مقصد قطر داشت تا از آنجا به بروکسل برود و در تست تیم انتورپ بلژیک شرکت کند.

این دومین سفر انجام نشده بیرانوند به بلژیک است. او قبل‌تر و در شرایطی که قرار بود برای حضور در تست پزشکی تیم خنت قهرمان  فصل پیش بلژیک به این کشور برود خودخواسته از این سفر سرباز زد و حالا مشخص نیست به چه دلیل و در شرایطی که همه چیز آماده حضور او در اروپا بود مجبور به بازگشت به خانه شده است.

بیرانوند بعد از حضور در فدراسیون و مصاحبه با خبرنگاران روز گذشته در تمرین پرسپولیس شرکت کرده بود.البته او این بار حاضر نشد به سئوالات خبرنگاران پاسخ دهد و بدون آنکه برخوردی با آنها داشته باشد با هیوندای مشکی رنگش در دل شب سیاهرنگ تهران گم شد./ ورزش ۳