به گزارش برترین خبر ، دکتر علی کریمی فیروزجایی در  دیداررییس کل دادگستری مازندران  با اشاره به اقدامات موثر و رضایت بخش دستگاه قضایی در حل تنگناها و چالش های فراروی این قوه گفت: دستگاه قضایی پیشانی نظام است و پیشگامی آن در روند توسعه کشور موجب پیشرفت و تحقق عدالت می شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی طرح های آیت الله رئیسی را در یکسال گذشته موجب تامین امنیت مردم و منافع ملی و نیز احساس خطر متخلفان دانست وافزود:  تحقق کامل برنامه های عملیاتی رئیس قوه قضاییه نیازمند حمایت قاطع و همه جانبه دیگر قوای کشوراست.

کریمی فیروزجایی عدالت را پیش نیاز جامعه توسعه یافته عنوان و تصریح کرد: جامعه در بستر عدالت و امنیت به رفاه اقتصادی دست می یابد.

وی با تاکید بر برخورد قاطع دستگاه قضایی با رانت خواران و عاملان قاچاق و پدیده  مزموم زمین خواری ، کوه خواری و جنگل خواری در مازندران ،خواستار شدت عمل محاکم قضایی در برابر این متخلفان و چپاولگران شد.

نماینده مردم بابل همچنین با اظهار نگرانی از روند روبه رشد تبدیل و تغییر کاربری اراضی کشاورزی و ساخت وسازهای غیر مجاز در مازندران خواستار چاره اندیشی مسئولان قضایی و اجرایی برای توقف این روند شد.

وی با اشاره به مشکلات ساکنان  روستاهای حاشیه جنگل های  مازندران گفت: باتوجه به نقش مهم این روستائیان در حفاظت ازعرصه های جنگلی ، حساب آنها را از متجاوزان به جنگلها و قاچاقچیان باید جدا دانست.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران ‌ با تاکید بر ضرورت رفع مشکلات بودجه ای و لجستیکی دستگاه قضایی افزود: مجلس یازدهم قاطعانه از راهبردهای توسعه قضایی در کشور حمایت می کند.

وی با اشاره به روند مناسب تلاش های دادگستری مازندران در پیگیری و اجرای طرح های جدید قضایی تداوم برنامه های در حال اجرا را خواستار شد.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری رئیس کل دادگستری مازندران نیز در این دیدار با تجلیل از روحیه انقلابی نمایندگان مجلس یازدهم، حمایتها و پشتیبانی نمایندگان از روند اجرای طرح های قضایی را مایه دلگرمی و پشتوانه دست اندرکاران پرتلاش قوه قضاییه دانست.