به گزارش “برترین خبر”  مهدی رازجویان  اظهار کرد: در شهرها روستاها بخش‌های گوناگون استان مازندران شاهد تلاش‌های شبانه‌روزی اعضای محترم شورای شهر، روستا و دهیاران بودیم که بیانگر روحیه جهادی این نهاد مدنی است.

وی تصریح کرد: با توجه به نقش مهمی که شوراها در توسعه متوازن ایفا می‌کنند بنابراین قدم‌های محکم و استوار این قشر طی سال‌های اخیر قابل تقدیر بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به اینکه مشکلات شورای شهرها، شهرستان، بخش‌ها و روستاها به‌صورت میدانی مورد بررسی قرار می‌گیرد، گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی دولت و اعتبارات قطره چکانی موجود اما پروژه‌های عمرانی شهرداری‌ها از روند مناسبی برخوردار است و هماهنگی دو سویه‌ای بین شورای شهر، شهرداری‌ها و همچنین دهیاری‌ها در بخش‌های مختلف استان برقرار است.

رازجویان خاطرنشان کرد: بطوریکه شکوفایی و رونق بیشتر شهرها در سال ۹۹ مطالبه‌ای جدی و مهم از شورای شهر و روستاها بخش‌های مختلف استان مازندران محسوب می‌شود.

وی در پایان افزود: زباله سوز نوشهر در مرحله پایانی قرار داد و شاهد افتتاح آن به‌زودی خواهیم بود و زباله سوز ساری هم با جدیت پیمانکار و شهرداری باید شاهد به سرانجام رسیدن این پروژه مهم در آینده نه چندان دور باشیم./ایسنا