به گزارش برترین خبر  ، حجت الاسلام قنبر علی احمدی امام جمعه شهرستان نور در خطبه های نماز جمعه ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوا انجام واجبات و ترک محرمات اظهار کرد: غیرت دینی، مهمترین ارزش اخلاقی و از اصول تقوا است.

وی با اشاره به اینکه غیرت دینی عامل نجات کشور است، تصریح کرد: دشمن با اسلام سیاسی مخالف است نه اسلام سکولار، بنابراین اگر ملت قهرمان و انقلابی در مقابل همه توطئه ها ایستاند به دلیل این بود که غیرت دینی خود را در بخش های مختلف به نمایش گذاشتند و در همه صحنه ها از نظام و انقلاب دفاع کردند.

امام جمعه شهرستان نور خاطر نشان کرد: اطاعت از ولی فقیه و حرکت در مسیر خط ولایت باعث شد تا روز به روز شاهد شکوفایی نظام و انقلاب باشیم.

حجت الاسلام احمدی گفت: دشمن بدنبال جدایی دین از سیاست است و یکی از ماموریت آنان حاشیه گذاری بعضی از بزرگان است.

وی با اشاره به رویارویی تمام قد کشورهای اسلامی تاثیر گذار در راس ایران با آمریکا است،افزود: دستگاه محاسباتی دشمن در راس آمریکا، غلط است چرا که ایران و ملت آن را نشناخته بنابراین تصمیم هایش هم بسیار اشتباه است.

امام جمعه شهرستان نور یادآور شد: ایران به شدت دنبال مذاکره و نیازمند آن است، و جنگ هراسی و برجسته سازی گزینه نظامی در صورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات، از جمله محاسبات غلط آمریکا است.

حجت الاسلام احمدی ادامه داد: یکی از ماموریت های دولت انقلابی، مردمی و راهبردهای نظام، گره نزدن دین و کشور و اقتصاد به مذاکرات است.

وی خاطر نشان کرد: تضعیف خط مقاومت یکی از برنامه محوری شیطان بزرگ است.

امام جمعه شهرستان نور با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: امروز خون شهید سلیمانی و سرداران شهید به مراتب خطرناک تر برای دشمنان در راس آمریکا در منطقه است تا خود سردار سلیمانی چرا که این خون در رگ های همه ملت های آزاده در دنیا به ویژه جوانان تزریق شده است.

حجت الاسلام احمدی افزود: حفظ استقلال و ارتباط با دنیا به‌ ویژه کشورهای منطقه یکی از برنامه های راهبری کشور ایران است.

وی با اشاره به ۲۶ دی ماه روز وفات حضرت ام البنین(س)،گفت: ام‌البنین (س) مادری است، هنگامی که یکی یکی خبر شهادت فرزندانش را به او میدانند میگفت، فرزندانم و هرکسی زیر این آسمان است همه فدای حسین زهرا باشد که در حقیقت یک شعار محوری برای مادران و همسران شهدا در عصر حاضر است.

امام جمعه شهرستان نور با اشاره به طرح ظفر ۵ یکی از بهترین طرح هایی که توسط حافظان امنیت در منطقه اجرا شد، کرد: سبزپوشان نیروی انتظامی با این طرح توانستند بسیاری از سوداگران مرگ، ارازل و اوباش و کسانی که به خانه های مردم وارد می شدند را دستگیر کنند و امنیت را به خانه ها و شهرها برگردانند.