به گزارش برترین خبر و به نقل از  مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، جلسه عباس رجبی شهردار ساری با احمدی فولادی، عطایی و رییسی شهرداران مناطق سه گانه با حضور قبادی معاون شهرسازی و امور مناطق ، اصغری مسئول امورقراردادها و مرتضوی مدیرارتباطات و امور بین الملل شهرداری برگزار شد.

در این جلسه شهردار ساری به فعالیت های شهرداری ساری اشاره کرده و گفت: فاز دوم پروژه پل تا پل که در هفته دولت با حضور استاندار محترم آغاز شده ، با پیگیری هاو جدیت مجموعه شهرداری و با استفاده از ظرفیت و توانمندی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ، با هدف روان سازی ترافیک و سهولت عبور و مرور و افزایش سرانه فضای سبز شهری در حال انجام است.

رجبی به بازدید نوبخت معاون رییس جمهور از پروژه ملی زباله سوز ساری و نظر مساعد دولت در تامین اعتبار تکمیل این پروژه اشاره کرده و افزود: این پروژه در سه شیفت کاری و با عزم جدی که در مجموعه شهرداری وجود دارد دنبال می شود و امیدواریم بتوانیم طی زمانبندی مشخص شده و با حمایت های استاندار محترم به سرانجام برسانیم.

شهردار ساری ادامه داد: فاز دوم بوستان ملل نیز از دیگر پروژه هایی است که مجموعه شهرداری مرکز مازندران در حال اجرا دارد و تلاش می کنیم با استفاده از توانمندی های درون سازمانی این پروژه را که رونق گردشگری و توسعه فضای سبز شهر ساری را در پی دارد به بهره برداری برسانیم.

وی در ادامه به ضرورت ارتقای زیباسازی منظر شهری در راستای ایجاد نشاط برای شهروندان اشاره کرده و با بیان اینکه باید با نگاهی عمیق و بهره گیری از ظرفیت های موجود برای زیباسازی هر چه بیشتر شهر تلاش کنیم افزود: شهرداران مناطق در بهسازی ورودی های شهر، رنگ آمیزی و گل آرایی معابر و خیابان ها توجه ویژه ای داشته باشند.

رجبی با تاکید بر زیباسازی و ارتقاء کیفیت محیط و فضاهای عمومی شهری ، تصریح کرد: شهرداران مناطق با برنامه ریزی های مناسب نسبت به زیباسازی منظر شهری در مناطق تحت مدیریتشان اقدام نمایند.

شهردار ساری اظهار داشت:پاسخگویی به مطالبات شهروندان در اولویت فعالیت های شهرداری قرار گیرد و تا جایی که ممکن است در حوزه های مختلف همچون عمرانی و شهرسازی به دور از هرگونه حاشیه مشکلات مردم مرتفع شود.

 وی با اشاره به شرایط سخت اقتصادی که در جامعه وجود دارد خاطر نشان کرد: کار کردن در چنین شرایطی سخت است اما کسب رضایتمندی شهروندان بزرگترین هدف شهرداری محسوب می شود بنابراین با ترسیم سیمای بصری گامی اثر گذار برای شهری با نشاط و سرزنده بر می داریم.

رجبی تاکید کرد: با وجود مشکلات فراوان و شرایط خاص اقتصادی کشور،  شهرداری ساری پروژه‌های عمرانی بزرگی را در دست اجرا دارد بی‌انصافی است که عده‌ای خدمات  کارکنان پرتلاش مجموعه شهرداری را نادیده بگیرند.