به گزارش “برترین خبر” و به نقل از مهر، نصرالله عبداللهی و در مورد جلسه‌ای که با برخی از بزرگان استقلال به همراه مدیرعامل این تیم برگزار شد، گفت: نشست خیلی خوبی بود. نقطه نظرات خود را گفتیم، در مورد مسائل و مشکلات تیم بحث و تبادل نظر شد. مطمئنم اگر این روند ادامه پیدا کند و پیشکسوتانی که سال‌ها با مشکلات استقلال درگیر بوده اند، نظراتشان را به مدیرعامل بگویند می‌توان راه حل های خوبی برای خروج از این مشکلات به دست آورد.

وی تأکید کرد: سعادتمند مدیر توانایی است. او تلاش می‌کند با جلساتی که با پیشکسوتان می‌گذارد با مشکلات بیشتر آشنا شده و با همفکری که انجام می‌دهد، بهتر بتواند آنها را برطرف کند. این روزها مسائل مالی، مشکل اصلی آبی پوشان است و حالا همه باید دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم با کمک یکدیگر تمامی مشکلات را رفته رفته از بین ببریم.

عبداللهی در مورد اینکه گفته می‌شود قرار است در سال ۹۹ استقلال و پرسپولیس خصوصی شوند، گفت: ما سالهاست که امیدواریم این اتفاق رخ دهد و این دو تیم بتوانند شرایط جدیدی را تجربه کنند اما هنوز که این موضوع به واقعیت تبدیل نشده و با بدهی‌هایی که دو تیم دارند، سخت می‌توان آنها را در چرخه خصوصی شدن قرار داد. کسانی که این دو تیم را می خرند باید برایشان سوددهی داشته باشد اما متأسفانه شرایط به گونه‌ای است که کمتر کسی جرأت می‌کند به سمت خرید این دو تیم بیاید اما من هم مثل همه علاقه مندان به این دو تیم امیدوارم این اتفاق تا پایان سال ۹۹ به وقوع بپیوندد.

سرپرست پیشین تیم فوتبال استقلال در پایان و در خصوص اینکه ادامه لیگ نوزدهم باید انجام شود یا خیر، گفت: متأسفانه الان کشور ما در شرایطی به سر می‌برد که سلامتی مردم از هر موضوعی واجب تر است. فوتبال زمانی جذاب است که تماشاگران در ورزشگاه‌ها حضور داشته باشند. در تمام دنیا این روزها همه درگیر ویروس کرونا هستند. با توجه به اینکه تا پایان اردیبهشت ماه هم تمامی تمرینات ورزشی تعطیل است، بنابراین مسئولان فوتبال کشورمان باید یک تصمیم منطقی گرفته و اگر قرار شد لیگ نوزدهم ادامه پیدا نکند، آن را هر چه زودتر اعلام کنند تا تیم‌ها بتوانند برای فصل آینده برنامه ریزی کنند و اگر قرار است دوباره لیگ ادامه پیدا کند باز هم مسئولان باید با یک برنامه ریزی صحیح و دقیق تیم‌ها را مطلع کرده تا آنها بتوانند بازیکنان را به شرایط آرمانی رسانده و آماده شروع بازی‌ها کنند./ورزش۳