به گزارش برترین خبر ، دهیار روستای میرنا درگفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این طرح به صورت مشارکتی بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهیاری روستای میرنا با اعتباری بالغ بر ۴۴۰ میلیون تومان  بطول ۴۰۰ متر مربع با عرض اجرایی ۷ و نیم مترمورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه این طرح در دو فاز اجرا شده است، تصریح کرد: اجرای ابنیه فنی و زیرسازی معبر توسط دهیاری در فاز اول با هزینه‌ای بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان شامل اجرای جدول کانیو به طول ۸۰۰ متر و زیرسازی به حجم ۳۰۰۰ متر مربع انجام شده است.

دهیار روستای میرنا خاطرنشان کرد: فاز دوم  توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با هزینه‌ای بالغ بر ۲۴۰میلیون تومان در قالب قیر مشارکتی سال ۹۷ شامل عملیات آسفالت با تناژ بالغ بر ۴۷۰ تن اجرایی شد.

وی  با اشاره به اینکه شغل اکثر مردم روستا کشاورزی و دامپروری است،درادامه گفت: روستای میرنا با مساحت حدود ۳۵ هکتار دارای ۷۵ خانوار بومی، ۸۵ خانوار غیربومی و ۳۱۰ نفر جمعیت است..

وی مهمترین مشکلات روستای میرنا را کمبود آب ،ضعف ولتاژ برق ، قطعی تلفن و آنتن دهی ضیف بیان کرد.

گفتنی است آقایان اسماعیل میرنایی، عبدالله زرینی و خسرو دهقان حداد اعضای شورای اسلامی روستا میرنا به عمران و آبادانی روستا مشغول فعالیت هستند.