به گزارش برترین خبر ،فرماندار نوشهر در جلسه کارگروه مولد سازی املاک مازاد دستگاه های اجرایی شهرستان که با حضور اعضای ستاد در فرمانداری نوشهر برگزار شد ، معرفی این اموال را دارای پشتوانه قانونی دانسته و افزود :ضرورت دارد تمامی مسئولین دستگاه‌ها در راستای توسعه و عمران شهرستان و بالابردن ظرفیت مثبت و مطلوب بهره مندی از امکانات دولتی در اجرای طرح مذکور اهتمام جدی داشته باشند .

دکتر صفر نژاد حفظ بیت المال را در کنار واقع گویی دارای اهمیت دانست وگفت : دستگاه های اجرایی متولی واگذاری اموال و املاک مازاد خود خواهند بود و اجرای این آیین نامه باید ضمن حفظ بیت المال، فضا برای واگذاری و در اختیار قراردادن اموال مازاد ، بسیار بسته و محدود نباشد .

فرماندار نوشهر ادامه داد: زمان سنجی و در نظر گرفتن مقتضیات زمانی به منظور ارائه پاسخ و اجرایی شدن مصوبات ستادی ، دارای اولویت است و شناسایی دقیق اموال منقول و غیرمنقول مازاد دستگاه های اجرایی در صورت اجرایی شدن صحیح ، نقش بسزایی در توسعه و تعادل زیرساخت های اولیه عملکرد ادارات داشته که در این صورت شاهد سکونت موقت دستگاه های اجرایی در اماکن استیجاری نخواهیم بود .

وی افزود: دستورالعمل ساماندهی اموال مازاد با حذف اشکالات و موانع قانونی آیین نامه ای به نوعی مولدسازی و تشریک در ارائه خدمات مطلوب تر ادارات سطح شهرستان خواهد بود .