به گزارش برترین خبر ، سعید یزدانی پیش ازظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به بازآفرینی شهری و تشکیل سه جلسه در این بخش اظهار داشت: تهیه طرح هادی پول و کجور از جمله نتایج این جلسات بوداست.

وی بااشاره به وضعیت نامناسب چهار راه نیرنگ و ورودی تازه آباد اظهار داشت: با احداث میدان در این منطقه موافقت شده است و از ابتدای میدان لتینگان تا پل کردیکلا، گاردریل ها جمع آوری و بلوار احداث می‌شود.

وی با عنوان اینکه وضعیت ارتباطات در شهرستان نوشهر نامناسب است، وجود نقاط کور ارتباطی را از جمله مشکلات بیان کرد و گفت: در بسیاری از مناطق شهرستان، وضعیت اینترنت تری جی است.

یزدانی با بیان اینکه ۴۷ دکل مخابراتی برای ارتقای وضعیت پوشش تلفن درنظر گرفته شده است، افزود: از این تعداد ۳۸ دکل مصوب شده و قرار است اجرا شود.

فرماندار نوشهر با اشاره به آزادسازی سواحل در شهرستان، زیباسازی مناطق آزادسازی را امری الزامی دانست و گفت: با همکاری شهرداری این طرح اجرا می‌شود.

وی اعتبارات تکمیل اورژانس نوشهر را ۲۲ میلیارد تومان بیان کرد و گفت: بخشی از این اعتبارات تأمین و تخصیص داده شده است.

فرماندار نوشهر با اشاره به اجرای ۱۴ پروژه دولتی همزمان با دهه فجر در شهرستان گفت: برای این طرح ۵۷ میلیارد تومان هزینه شده که شامل اجرای طرح هادی و سند روستایی، مسکن مددجویی، آموزشگاه فنی وحرفه ای، نصب شتاب نگار، ساماندهی سردهنه های کشاورزی از جمله آن است.

وی گازرسانی به روستاهای نیرس و بسطام، ساماندهی گلزار شهدا، کمربندی خیرودنکنار، طرح ماهی در قفس در قالب پنج فاز، آبرسانی روستایی و غیره از جمله طرح‌ها است.

وی با اظهار اینکه ۹ پروژه از سوی دهیاران با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان اجرا شده است، آسفالت روستایی و ساختمان دهیاری از جمله طرح‌ها است.

فرماندار نوشهر مجموع پروژه‌های کلنگ زنی را با اعتبار ۱۱ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: چهار پروژه همزمان با دهه فجر کلنگ زنی می‌شود.

وی مجموع اعتبارات طرح‌های قابل بهره برداری و کلنگ زنی را ۸۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این پروژه‌ها برای بیش از ۲۳۰ نفر شغل مستقیم اجرا کرده است./.mehr