به گزارش برترین خبر و به نقل از  روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران حسین جوادی در شورای اداری که صبح امروز در این اداره کل برگزار شد ، با بیان این مطلب افزود : این شورا که متشکل از نخبگان فرهنگی و هنری خواهد بود برای پیشرفت امور فرهنگی و هنری استان و شهرستان ها و ارائه طرح های نو در مرکز استان و شهرستان ها تشکیل خواهد شد.
وی اظهار داشت : ما با انعقاد تفاهم نامه با سازمان ها و ادارات و تعامل با آن ها سعی خواهیم کرد تا از ظرفیت های سایر دستگاهها در پیشرفت فرهنگ و هنر استان استفاده نماییم.
جوادی افزود: طرح ها و برنامه های متعددی را آماده کرده ام که از جمله آنها می توان به استفاده از ظرفیت های بالای فضای مجازی ، همکاری با صداوسیما برای تولید محتوا ، تولید گنجینه صوتب تصویری از زندگی مشاهیر و نخبگان فرهنگی و هنری استان و جشنواره بزرگ استعدادیابی “مازنی هنر” برای هنرمندان مازندرانی سراسر جهان اشاره کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان از رییسان ادارت شهرستان ها خواست تا با کارجهادی و تعامل بیشتر با مسئولین و اهالی فرهنگ و هنر و رسانه برای پیشرفت امور تلاش نمایند.

مدیران فرهنگ و ارشاد اسلامی می توانند فرهنگ شهرستان ها را سامان دهند

حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی صبح امروز در جمع مدیرکل ، معاونین و رییسان ستادی و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های مازندران در جلسه شورای اداری این اداره کل ضمن بیان مطلب فوق گفت: ارشاد اسلامی وظیفه سنگینی در جهت دهی و ساماندهی فرهنگی جامعه دارد و با مدیریت درست فرهنگی می توان چالش های موجود در این زمینه را برطرف کرد .
وی افزود: جامعه ما نیاز به نشاط اجتماعی دارد و اگر به این موضوع نگاه درست نشود ، دچار مشکلات اجتماعی خواهیم شد و در این راستا مدیران فرهنگ و ارشاد اسلامی ، بویژه مدیرکل جدید ، آقای حسین جوادی که سابقه خوب فرهنگی دارد ، می توانند با کار جهادی و ساماندهی و برگزاری برنامه های فاخر فرهنگی و هنری ، این نشاط عمومی و شادابی اجتماعی را ایجاد نمایند.