به گزارش برترین خبر  ، دیدار معوقه تیم های فوتبال فولادخوزستان و استقلال تهران در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۲۱ امروز چهارشنبه در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز برگزار شد که این دیدار با برتری ۲ بر یک تیم میزبان به پایان رسید. علی کریمی، عارف غلامی و فرهاد مجیدی از استقلال در این دیدار با دریافت کارت قرمز داور از زمین و روی نیمکت اخراج شدند.

در این دیدار که بدون حضور تماشاگران برگزار شد، ابتدا استقلال در دقیقه ۱۳ توسط روزبه چشمی به گل رسید اما موسی کولی بالی در دقیقه ۲۶ این گل را جبران کرد.

در دقیقه آخر نیمه نخست این دیدار علی کریمی هافبک میانی آبی پوشان به دلیل رفتار غیر ورزشی با کارت قرمز سیدعلی داور این بازی از زمین اخراج شد که این تصمیم با اعتراض فرهاد مجیدی مواجه شد.

مجیدی که اعتراض هایش باعث توقف ۵ دقیقه ای بازی شد با این اعتراض ها کارت قرمز گرفت و از روی نیمکت اخراج شد اما حاضر به رفتن نبود و دقایقی به تصمیم داور مسابقه اعتراض کرد.

 

با شروع نیمه دوم فرهاد مجیدی تصمیم به تعویض گرفت و میلیچ را از زمین بیرون کشید و محمد دانشگر را به جای وی وارد زمین کرد اما این تعویض هم نتوانست کمکی به روند فنی این تیم بکند و این فولاد بود که در نیمه دوم شانس های زیادی برای گلزنی داشت.

در دقیقه ۶۲ این دیدار شوت محکم فرشاد احمدزاده با واکنش سیدحسین حسینی به تیر افقی دروازه استقلال برخورد کرد تا یکی از موقعیت های خوب فولاد از دست برود.

در دقیقه ۶۵ این دیدار عارف غلامی که یک کارت زرد از داور مسابقه دریافت کرده بود، پس از خطایی که روی بازیکن فولاد انجام داد به تصمیم سیدعلی اعتراض کرد که دومین کارت زرد را برای وی به همراه داشت تا دومین بازیکن اخراجی استقلال باشد.

 

پس از ۹ نفره شدن استقلال فولاد بر میزان حملات خود افزود و استقلال هم دست به تعویض زد و دانشگر را از زمین بیرون کشید و فرشید باقری را به زمین فرستاد. در دقیقه ۷۵ کادر فنی استقلال مهدی قائدی را از زمین بیرون کشید و علی دشتی را به زمین فرستاد. قائدی دقایقی قبل از داور کارت زرد گرفته بود.

در دقیقه ۸۰ مجتبی نجاریان در یک دو با بازیکن خودی درون محوطه جریمه استقلال صاحب فرصت شد که ضربه محکم این بازیکن پس از برخورد با تیر عمودی دروازه به تور چسبید تا دومین گل سرخپوشان اهوازی به ثمر برسد.

در دقایق باقی مانده بازهم این فولاد بود که صاحب توپ و میدان بود و هر چند استقلال تلاش کرد موقعیت هایی را روی دروازه میزبان ایجاد کند اما این فولاد بود که در آخرین دقیقه تا رسیدن به سومین گل پیش رفت اما حسینی اجازه باز شدن دروازه را نداد.

فولاد خوزستان با این پیروزی ۳۶ امتیازی شد و در کنار استقلال که این تیم هم ۳۶ امتیازی باقی ماند در رده پنجم قرار گرفت و آبی پوشان همچنان در جایگاه چهارم ایستادند.