به گزارش برترین خبر ، رسیدگی به این پرونده جنجالی و تکان دهنده از اسفند سال ۹۴ همزمان با کشف جسد زنی میانسال به نام مینا شروع شد. براساس گزارشی که به مأموران دادند جسد این زن در حالی که شالی دور گردنش پیچیده شده‌ بود پیدا شد. ضرباتی نیز با چاقو بر پیکر این زن وارد شده‌ بود که نشان از درگیری داشت.

پلیس در تحقیقاتی که انجام داد متوجه شد پسر این زن نیز چندی قبل به یکی از شهرهای غربی کشور رفته اما به طرز مرموزی ناپدید شده بود.بدین ترتیب احتمال اینکه مادر و فرزند، قربانی یک توطئه‌ شده باشند قوت گرفت. در بررسی‌های بیشتر معلوم شد مینا از مردی به نام کامران مبلغی پول طلب داشته‌ است.

زمانی که مأموران کامران را بعد از چند ماه شناسایی و بازداشت کردند وی بلافاصله راز هر دو قتل Murder را فاش کرد. این مرد اعتراف کرد ابتدا شاهین را به قتل رسانده و سپس به تهران آمده و مادر او را کشته‌ است.بعد از اعترافات متهم به دو فقره قتل و سرقت Stealing اموال مقتولان کیفرخواست علیه وی صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه ۲ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. در ابتدای جلسه رسیدگی که صبح دیروز برگزار شد نماینده دادستان در جایگاه حاضر و جزئیاتی از قتل‌ها را توضیح داد و کامران را به دو فقره قتل، سرقت اموال مقتولان و نگهداری سلاح گرم متهم و در نهایت از دادگاه درخواست صدور حکم قانونی کرد.در ادامه اولیای‌ دم نیز در جایگاه حاضر شده و خواستار صدور رأی قصاص برای قاتل The Murderer شدند.

وقتی نوبت به متهم رسید او همه اتهاماتش بجز سرقت را قبول کرد و گفت: من مدتها بود که شاهین را می‌شناختم قرار بود او مدتی در شهر ما ساکن شود، خودم برایش خانه‌ای اجاره و کمکش کردم که ساکن شود. وسایل خانه هم دادم. یک شب قبل از حادثه Incident میهمانی در خانه ما برپا بود، اما متوجه شدم شاهین برای دخترم مزاحمت ایجاد کرده است.از دست شاهین خیلی عصبانی بودم. فردای آن روز به بهانه شکار او را از خانه بیرون بردم روی تخته سنگی نشسته‌ بودیم و من هم اسلحه شکاری دستم بود رو به شاهین کردم و گفتم تو میهمان من بودی نباید به دخترم آزار می‌رساندی. بعد اسلحه را روبه او گرفتم و شلیک کردم.وقتی شاهین کشته شد فرار Escape کردم بلافاصله خانه‌اش را که اجاره نامه آن به نام من بود پس دادم وسایل خانه را هم فروختم و باقی اجاره را دادم و به تهران آمدم. بعد پیش مادرش مینا رفتم به او بدهکار بودم او نمی‌دانست پسرش را کشته‌ام. می‌خواستم برای پرداخت بدهی‌ام از او مهلت بگیرم که قبول نکرد.

سر این موضوع با هم جرو بحث کردیم. کنترل خودم را از دست دادم با او درگیر شدم و شالی که سرش بود را دور گردنش پیچیدم و خفه‌اش کردم.وی ادامه داد: من توجیهی برای قتل مینا ندارم و از کرده خودم بسیار پشیمان هستم فقط می‌توانم بگویم قصدی برای کشتن Killing او نداشتم اما درباره شاهین باید بگویم او به دخترم دست‌درازی کرد و به همین خاطر کشتمش. پس از پایان اظهارات متهم، قضات برای صدور حکم وارد شور شدند./۲۴