به گزارش برترین خبر ، حجت الاسلام قنبر علی احمدی امام جمعه شهرستان در خطبه‌های ۲۶ آذر ماه ۱۴۰۰ ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوا انجام واجبات و ترک محرمات اظهار کرد: یکی از بهترین صفات اهل تقوا حرکت در مسیر توحید و پیدا کردن راه صحیح است.

وی با اشاره به اینکه در عمل همه اعمال ما باید در مسیر توحید قرار بگیرد، تصریح کرد:توحید عملی تجسم و تحقق خارجی مفهوم لا اله الا الله فقط و فقط ذات باری تعالی است که شئون زندگی باید در همین مسیر قرار بگیرید.

امام جمعه شهرستان نور با بیان اینکه دین خدا ،خلقت خدا و ولایت خدا رنگ الهی است، خاطر نشان کرد: ولایت خدا که رنگ الهی است در حقیقت در قامت ولایت عصمت معصومین تحقق پیدا می کند، حاکمیت امام معصوم مانند حاکمیت توحید است.

حجت الاسلام احمدی افزود: زنان جامعه باید از سیره حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در مواردی چون حجاب و عفاف، خانه داری و همسر داری و به ویژه دفاع از حریم ولایت مد نظر خود قرار دهند.

وی با اشاره به شهادت دکتر محمد مفتح که روز وحدت و دانشگاه نامگذاری شده است، گفت: قبل از انقلاب با وجود جریان های چپ گرا،کمونیسم، حزب توده ،مجاهدین و غیره شخصیت هایی چون شهید مفتح، شهید مطهری،شهید بهشتی و باهنر و غیره از حوزه وارد دانشگاه شدند و باعث رقم زدن وحدت بین حوزه و دانشگاه شدند‌

امام جمعه شهرستان نور ضمن گرامیداشت روز حمل و نقل یادآور شد: در چنین روزی به فرمان امام عظیم‌ الشان تمام اقلام مصرفی و کالاهای مورد نیاز مردم که در بنادر مانده بود در سطح کشور به دست مردم رسانده شد.

حجت الاسلام احمدی افزود: رانندگان مجاهدان خاموش هستند چرا که برای خدمت رسانی درست تمام تلاش خود را بکار می بندند.