به گزارش برترین خبر ، حجت الاسلام یوسف یوسف پور در خطبه های نمازجمعه ساری با گرامیداشت فرا رسیدن عاشورای حسینی، تقویت روحیه مقاومت برابر ظلم را پیام و درس بزرگ عاشورا دانست و گفت: باید این پیام و درس بزرگ ترویج و نشر داده شود.

حجت الاسلام یوسف پور با تقدیر از برپایی باشکوه عزاداری سالار شهیدان و با گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس از ایام دفاع مقدس به عنوان دوران افتخار و شکوه ایرانیان یاد کرد و گفت: ملت ایران هرکز دست دوستی به آمریکا و همپیمانانش نخواهد داد.

امام جمعه موقت ساری، افزود: ملت ایران در دفاع مقدس با تاسی از سیره سالار شهیدان برابر جنگ نابرابر هشت سال دفاع و از ارزشهای صیانت کرده است.

وی با تاکید براتحاد و انسجام بین مسئولان و مردم بر لزوم تلاش بیشتر برای حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی در جامعه تاکید کرد و گفت: باید از هرگونه اختلاف و تفرقه پرهیز کنیم.

امام جمعه موقت ساری، گرانی و مشکلات اقتصادی و معیشتی را از مسائل فراروی مردم در جامعه برشمرد و خواهان برخورد قاطع مسئولان با محتکران و مفسدان اقتصادی در جامعه شد.

حجت الاسلام یوسف پور با اظهار اینکه ما دانش آموخته مکتب امام حسین (ع) هستیم اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران همواره با دشمنی آمریکا و سایرین مواجه بوده اما روی پای خود ایستاده است و تحریم اقتصادی نمی تواند ایران اسلامی را به زانو درآورد.