به گزارش برترین خبر و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ، فرمانده سپاه ناحیه محمودآباد با بیان اینکه گروه‌های جهادی، بسیج و سپاه در کنار هم برای مقابله با کرونا راهکارهایی را از جمله تشکیل گروه‌ها و قرارگاه‌های مردمی تا همراهی با شبکه درمان در نظر گرفته‌اند، گفت: این همکاری و هماهنگی باعث شد تا جهاد همه‌جانبه علیه ویروس ناخوانده توسط سپاه شکل بگیرد.

اسماعیل ابراهیم نژاد در حاشیه جلسه ستاد برگزاری رزمایش دوم کمک مومنامه شهرستان محمودآباد ضمن تشکر از زحمات حجت الاسلام سید داوود موسوی امام جمعه محمودآباد، علیرضا شریعت فرماندار، حجت الاسلام سید محمود موسوی آملی امام جمعه سرخ‌رود و تمامی دستگاه‌های اداری شهرستان که در هر چه بهتر برگزار شدن رزمایش کمک مومنانه مرحله اول حمایت و کمک کردند، اظهار کرد: به فرموده مقام معظم رهبری اراده الهی و دست قدرت الهی بر این رزمایش بوده و اگر نبود، کار به این بزرگی محقق نمی‌شد.

وی با بیان اینکه در رزمایش مرحله اول دل مردم شاد شد، تصریح کرد: با تجربه رزمایش قبل و شناسایی افراد در راستای هر چه بهتر برگزار شدن رزمایش مرحله دوم گام بر می‌داریم.

فرمانده سپاه ناحیه محمودآباد با اشاره به حفظ شان و آبروی افراد در سطح شهرستان گفت: مرحله دوم رزمایش سراسری طی ۳ مقطع زمانی همزمان با سراسر استان مازندران در این شهرستان نیز اجرا خواهد شد.

ابراهیم‌نژاد خاطرنشان کرد: از روزهای نخست که موضوع شیوع ویروس کرونا در کشور توسط وزارت بهداشت مطرح شد، گروه‌های جهادی، بسیج و سپاه برای مقابله با ویروس و کمک به مردم وارد میدان شدند.

وی با اشاره به نقش مهم حرکت جهادی، بسیج و سپاه در کاهش میزان همه‌گیری کرونا ویروس در موج اول این بیماری افزود: با توجه به وضعیت نگران کننده شدت شیوع بیماری در استان مازندران، سپاه ناحیه محمودآباد نیز برای مقابله ورود پیدا کرده است.