به گزارش برترین خبر ، سرهنگ اسدی فرماندهی سپاه ناحیه نور در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه درعرصه جنگ نرم و رسانه ای قرار داریم مسئولیت خبرنگاران از دیگر زمان ها بیشتر است، گفت: 40 سال انقلاب ثابت کرد که مردمان ایران میراث دار خوبی هستند و باید با کارکردهای مناسب به عنوان سربازانی لایق زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) باشیم .

فرماندهی سپاه ناحیه نوراظهار کرد: با برچیده شدن ریشه کفر،نفاق، فتنه و به دنبال آن نابودی صهیونیسم زمینه ظهور حضرت مهدی (عج) میسر خواهدشد.

وی تصریح کرد: اقدامات شایسته سربازان نظام با منویات ولی امرمسلمین وهدایت های رهبری طی ماه های اخیرباعث اقتدار و عظمت و عزت ایران اسلامی شده است.

اسدی با اشاره به چهل سالگی انقلاب وعزت و افتخار کشور ایران درابتدای گام دوم انقلاب،گفت: اکنون سردمدارانی که قدرت عبری عربی غربی را تشکیل داده بودند منزوی شده ودیگر درجهان جایگاهی ندارند.

فرماندهی سپاه ناحیه نورجنگ با سه نوع آمریکا را یکی از دغدغه ها دانست و ادامه داد: آمریکای اول خود آمریکا است که به هیچ وجه ناراحتی نداشته و صدای طبل تو خالی شان را شنیدیم .آمریکای دوم هادیان آمریکا در داخل کشورند وسومین آمریکا کسانی که که فکر و اندیشه آمریکایی دارند که ما با این نوع در حال نبردهستیم و افتخار میکنم با کمترین امکانات در عرصه اقتدار جنگ نرم در بالاترین رده جهان حرفی برای گفتن داریم .

سرهنگ اسدی افزود: بعضی از کشورهای خارج با درست کردن 1700 اتاق فکر خواستند تا نقطه مقابل ایران اسلامی قرار بگیرند اما با توکل به خداوند و همت همه مردم و رهبری داهیانه ولی امر مسلمین توانستیم با کمترین امکانات بیشترین عزت را در جهان کسب کنیم و امیدوارم این عزت به دست آمده با خام بودن و ناپختگی و عدم کسب تجربه بعضی افراد در داخل  دچار چالش نشویم .

وی با اشاره به اینکه کشور ایران در عرصه جنگ نرم در تمامی جهان حرف برای زدن دارد،تصریح کرد: ما به راحتی می توانیم سکوهای قدرت ، علم ، اقتدار ، فرهنگی ، سیاسی و اقتصادی را در سراسر جهان فتح کنیم اما میسر نخواهد شد مگر اینکه همه ما به عنوان سربازانی لایق کارکردهای مناسبی داشته باشیم .