به گزارش برترین خبر ، سالن ورزشی صالحین شهدای مدافع حرم روستای کاسگر محله با حضور فرمانده سپاه ناحیه نور، فرماندار، شهرداروشورای شهررویان و رئیس شورا و اعضای شورای روستای کاسگر محله، اهالی روستا و دیگرمسئولین  و عموم مردم  افتتاح شد.

سپاه فعل خواستن را صرف کرده است
سید نعمت اسدی فرمانده سپاه ناحیه نور در گفت و گو اختصاصی بااشاره به اینکه سالن ورزشی صالحین شهدای مدافع حرم روستای کاسگر محله به برکت اردوهای جهادی و به همت همه فرماندهان حوزه و مهندسی ناحیه سپاه کربلا به بهره برداری رسید، اظهار کرد: این سالن ورزشی با زیربنا حدود ۵۰۰ متر مکعب و هزینه ای افزون بر ۳۰۰ میلیون تومان به اتمام رسید که هزینه برآوردی آن کمتر یک میلیارد نیست، ولی ما با کل اردوههای جهادی و خیرین ثابت کردیم که خواستن توانستن است.
فرمانده سپاه ناحیه نور تصریح کرد: ۳۰ درصد سالن ورزشی انجام شده بود و ۷۰ درصد باقیمانده را با تمامی مشکلاتی که پیش رویمان بود طی مدت ۳ ماه به افتتاح رسانده شد.
وی در ادامه عملکرد این سالن ورزشی را برای جوانان این مرز و بوم وهمچنین پیش برد اهداف انقلاب که جوانان بتوانند با آمادگی رزمی در این مسیر گام برداند،عنوان کردو افزود: سپاه با بهره‌گیری از روحیه تقوا و لبیک‌گویی بی‌چون و چرا به فرامین مقام معظم رهبری مقتدرتر از قبل آماده خدمات‌رسانی در تمامی زمینه‌ها است.

مدیریت کردن یک اصل است
علی شادمان فرماندار شهرستان نوربا اشاره به اینکه مدیریت کردن یک اصل است،اظهار کرد: مدیری که در راس یک هرم قرارداردباید پیگیریک موضوع باشد تا به سرانجام برسد.
فرماندار شهرستان نور با بیان اینکه در این منطقه کمبود فضای ورزشی احساس می شود و نیازدارد که تجهیزات هم تکمیل شود و هر کسی می تواند کمک کند، تصریح کرد: توجه به ورزش، ایجاد بستر مناسب برای ارتقاء فضاهای ورزشی و بهبود شرایط ورزشکاران و قهرمانان در این شهرستان از اهمیت بالایی برخوردار است
وی گفت: باید برای شور و نشاط بیشتر در بین نسل جوان و جلوگیری از آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی همه با هم تمرکزداشته باشیم.

سالن ورزشی جهت ترویج ورزش و رفاه حال مردم روستا
رئیس شورا و فرمانده پایگاه مقاومت عاشورای روستای کاسگر محله با اشاره به اینکه سالن ورزشی صالحین شهدای مدافع حرم جهت ترویج ورزش و رفاه حال مردم روستا احداث شده است، اظهار کرد: این سالن ورزشی چند سال طول کشیده بود که به همت سپاه و جهادگران به اتمام رسید.
شهنام جهانشاهی ازحضورعلی کاویانپور و علی کلارستاقی اعضای شورای جهادی روستای کاسگر محله و اهالی روستا و روستاهای هم جوارو همچنین ازبسیجان، فرماندار وسرهنگ اسدی فرمانده سپاه ناحیه نورو پولادی فرمانده حوزه امام حسن رویان که در افتتاح این سالن ورزشی حضور بهم رساندند تشکر کرد.