به گزارش برترین خبر ، الهه طالبی در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز ورود تاریخی حضرت امام (ره) اظهار کرد: این انقلاب حاصل جانفشانی ها و ایثارگری مردان بزرگی است که آن را به امانت نزد ما گذاشته اند.

بخشدار بلده در ادامه خاطرنشان کرد:اکنون وظیفه ما است تا در راه حفظ و صیانت از این انقلاب بزرگ و بی نظیر و برافراشته نگه داشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کنیم تا به فرموده امام خمینی (ره) به دست نااهلان و نامحرمان نیفتد.

طالبی در ادامه افزود:روشن سازی چگونگی به ثمر نشستن این انقلاب بزرگ برای نسل نو که آن دوران را درک نکرده اند بسیار مهم است و همه باید در این راه نهایت تلاش خود را بکنیم.

حسن پور، رئیس آموزش و پرورش منطقه بلده، دهه فجر را بخشی از تاریخ دانست که ایران و جهان را متحول ساخته و گذشته و آینده را از هم جدا کرده و با شروع دهه فجر است که اسلام تولدی دوباره یافت و با همین انقلاب بود که رابطه ارباب-رعیتی تمام و رابطه مردم و خدمتگزاران شروع گردید.

رئیس دستگاه تعلیم و تربیت در ادامه افزود هدف انقلاب، هدف اسلام و قرآن است و دفاع از مظلومین را سرلوحه خود قرار داده است و اگر بخواهیم در این راه سربلند بیرون بیاییم باید اهداف امام و اسلام را ادامه و امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه با عمل جاری سازیم.

خبرنگار: زینب تذکاری سالم