به گزارش برترین خبر ، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران، زمان برگزاری این آزمون را از ساعت ۸:۳۰ صبح روز جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ اعلام کرد و گفت: تعداد ۸۱۳ نفر داوطلب شرکت کننده در این آزمون در دانشگاه مازندران به رقابت خواهند پرداخت که از این میان ۴۲۰ مرد و ۳۹۳ نفر زن می‌باشند. وی افزود تعداد کل داوطلبان در سطح کشور ۱۸۵۰۶۹ نفر است که در حدود ۴۵ درصد آنان خانم و ۵۵ درصد آقا می‌باشند.

دکتر فاطمی به داوطلبان توصیه کرد: برگه‌های راهنمای شرکت در آزمون به همراه کارت شرکت در جلسه آزمون بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است و قابل پرینت می‌باشد. داوطلبان گرامی پس از مطالعه دقیق برگه راهنما و با توجه به شماره داوطلبی مندرج در کارت ورودی و بر اساس نشانی حوزه‌های امتحانی که بر روی کارت شرکت در آزمون درج گردیده، حوزه امتحانی خود را شناسایی کنند.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران تاکید کرد: برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکس‌دار به همراه داشته باشند. از ورود داوطلبانی که کارت شرکت در آزمون و کارت شناسایی(کارت ملی یا شناسنامه) به همراه نداشته باشند به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد و هم‌چنین به همراه داشتن ماسک و دست‌کش در این جلسه الزامی می‌باشد.

یادآور می‌شود: حوزه‌های امتحانی داوطلبان شرکت در آزمون ورودی دکتری در دانشگاه مازندران و در محل دانشکده علوم انسانی و اجتماعی، سالن غذاخوری و کتابخانه مرکزی خواهد بود.