به گزارش برترین خبر ،معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران، زمان برگزاری این آزمون را از ساعت ۸:۳۰ صبح روزهای پنج‌شنبه، جمعه و ‌شنبه ۱۶، ۱۷ و ۱۸ مردادماه ۱۳۹۹ اعلام کرد و گفت: تعداد ۷۲۷۸ نفر داوطلب زن شرکت‌کننده در این آزمون در دانشگاه مازندران به رقابت خواهند پرداخت که از این میان، ۳۶۹۲ نفر در روز پنج‌شنبه، ۲۹۲۲ نفر در روز جمعه و ۶۶۴ نفر در روز شنبه به رقابت خواهند پرداخت.

دکتر فاطمی با اشاره به این نکته که برگه‌های راهنمای شرکت در آزمون به همراه کارت شرکت در جلسه آزمون بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است، به داوطلبان توصیه کرد تا پس از مطالعه دقیق برگه راهنما، با توجه به شماره داوطلبی مندرج در کارت ورودی و بر اساس نشانی حوزه‌های امتحانی که بر روی کارت شرکت در آزمون درج گردیده، حوزه امتحانی خود را شناسایی کنند.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران تاکید کرد: برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکس‌دار به همراه داشته باشند. از ورود داوطلبانی که کارت شرکت در آزمون و کارت شناسایی(کارت ملی یا شناسنامه) به همراه نداشته باشند به جلسه آزمون ممانعت به‌عمل خواهد آمد. هم‌چنین به همراه داشتن ماسک و دست‌کش در این جلسه الزامی می‌باشد.

وی یادآور شد: حوزه‌های امتحانی داوطلبان شرکت در آزمون ورودی دکتری در دانشگاه مازندران و موسسه غیر انتفاعی پارسا خواهد بود.