به گزارش برترین خبر ،  معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه با اعلام این خبر افزود: تعداد 339 هزار و 906 داوطلب زن و 307 هزار و 303 داوطلب مرد در 135 کد رشته امتحانی در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه برابر با 28، 29 و 30 اردیبهشت 1401 با یک‌دیگر به رقابت خواهند پرداخت.

       دکتر عباس‌نژاد سرستی ادامه داد: مجموعا تعداد 2428 نفر داوطلب زن و مرد شرکت‌کننده در این آزمون در دانشگاه مازندران و در 3 نوبت در آزمون حضور خواهند یافت.

        نماینده تام الاختیاز سازمان سنجش با اشاره به این نکته که آزمون کارشناسی ارشد هم‌زمان با بابلسر، در 11 شهر دیگر استان از جمله آمل، بابل، بهشهر، تنکابن، چالوس، ساری، نور، نکا، نوشهر و قائم‌شهر برگزار می‌شود، اظهار داشت: از روز سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401 در هر شهرستان دارای حوزه امتحانی، یک باجه رفع نقص دایر می‌شود. داوطلبان می‌توانند پس از دریافت کارت، نسبت به بررسی اطلاعات مندرج در آن دقت و اهتمام داشته باشند و در صورت نیاز به باجه‌های مذکور مراجعه نمایند.

       دکتر عباس‌نژاد با تاکید بر حضور به موقع داوطلبان در محل آزمون گفت: دانشکده علوم انسانی و اجتماعی، کتابخانه مرکزی و سلف غذاخوری واقع در پردیس دانشگاه، محل برگزاری آزمون خواهند بود و حوزه‌های امتحانی از ساعت 30/ 6 صبح برای حضور داوطلبان باز خواهند بود. هم‌چنین فرایند ِآزمون از ساعت 8 صبح آغاز و درهای حوزه‌های امتحانی از ساعت 30/ 7 بسته خواهد