به گزارش برترین خبر و به نقل از  روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی‌پور» در جلسه‌ای که به جهت بررسی شرایط برگزاری آزمون و تمهیدات قبل از آزمون برگزار شد،گفت: آزمون در روز مقرر در حوزه‌هایی که از قبل مشخص شده بود برگزار خواهد شد.

سعدی‌‌پور با اشاره به زمان آزمون، خاطر نشان کرد: آزمون ورودی پایه هفتم ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه  تاریخ ۹ مرداد و آزمون ورودی پایه دهم ساعت ۹ صبح  روز جمعه تاریخ ۱۰ مرداد برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران ضمن تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، افزود: با توجه به اهمیت رعایت بیشتر بهداشت، لازم است تا در دستورالعمل‌های بهداشتی بازنگری صورت گیرد و قبل از امتحان به حوزه‌های امتحانی ابلاغ شود و همچنین از ناظرین بهداشتی برای نظارت هرچه بهتر در این آزمون استفاده شود.

وی همچنین در همین راستا خاطرنشان کرد: قبل از برگزاری آزمون اقدام به تهیه چک لیست بهداشتی شود تا مدیران برگزاری آزمون اقدام به بررسی محیط از نظر رعایت پروتکل های بهداشتی کنند.و همچنین ورود و خروج دانش‌آموزان نیز باید به گونه ای باشد تا هیچ تجمعی از سوی دانش‌آموزان و خانواده ها صورت نگیرد.

این مقام مسئول هم با اشاره به این که بیش از ۱۰هزار داوطلب ورودی پایه هفتم و بالغ بر ۶ هزار نفر داوطلب ورودی پایه دهم ثبت نام کرده اند، تصریح کرد: تاکنون حدود ۶۰ درصد داوطلبان اقدام به واریز وجه کرده و ثبت نام خود را قطعی کرده اند. سایرین نیز تا روز چهارشنبه ساعت ۱۲ شب میتوانند با واریز وجه ثبت نام خود را قطعی و اقدام به تهیه کارت ورود به جلسه کنند.