به گزارش برترین خبر،  دکتر علی‌نژاد در این جلسه با اشاره به حضور بیش از 12500 دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه مازندران، به ارایه آماری از این دانشگاه پرداخت که بر اساس آن، دانشجویان در 50 رشته در مقطع کارشناسی و 242 رشته -گرایش در مقطع تحصیلات تکمیلی به تحصیل اشتغال دارند.

سرپرست دانشگاه مازندران در ادامه به تشکیل کارگروه‌های مختلف در ذیل قرارگاه تحقق شعار تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین اشاره کرد و خواستار حمایت و مشارکت مجمع نمایندگان استان در این امر مهم شد.

در ادامه این جلسه، نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این نکته که یکی از اصلی‌ترین وظایف دانشگاه در راستای اسلامی‌شدن، تربیت جوانان نخبه انقلابی و ولایی در راستای دراختیار گرفتن اداره امور کشور است، خواستار حضور همه مدیران در کنار مردم و در میان جامعه جهت تاثیرگذاری حقیقی دولت انقلابی شد.

عضو مجمع نمایندگان استان ضمن اعلام حمایت  همه‌جانبه مجمع نمایندگان از دانشگاه در راستای هموارسازی تربیت نخبگان، از آمادگی نمایندگان استان در جهت همکاری با قرارگاه تحقق شعار تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین در حوزه‌های مختلف خبر داد.

یادآور می‌شود: در این جلسه، دکتر علی‌اکبر ایزدی‌فر معاون دانشجویی، دکتر جمال قاسمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، دکتر حسنعلی آقاجانی رییس دانشکده علوم اقتصادی و اداری و دکتر مرتضی موقر مسوول دبیرخانه استانی قرارگاه تحقق شعار تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین نیز به بیان مطالب و دیدگاه‌های خود