به گزارش برترین خبر ، در آستانه میلاد مسعود پیامبر اعظم و امام جعفر صادق ( ع ) یادواره شهدای روستای کاسگرمحله رویان  با حضورحجت الاسلام غلامی نماینده ولی فقیه سپاه کربلا ، فرماندهی سپاه ناحیه نور، معاون فرماندار، نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه نور، بخشدار، فرمانده نیروی انتظامی ، خانواده های شهدا ، مسئولین ادارات ومردم شهید پرور در مسجد جامع المهدی این روستا با مداحی سید ایمان حسینی برگزار گردید .

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا غلامی نماینده ولی فقیه سپاه کربلا به همین مناسبت ایام را به امام زمان ورهبر عظیم وشان انقلاب وهمه ارادتمندان به پیامبر(ص) وآل او تبریک گفت  .
نماینده ولی فقیه  سپاه کربلا اظهار کرد: محفل به یاد شهدای گرانقدر روستای کاسگر محله برگزار گردیده وبحث منتخب در رابطه با جبهه حق وباطل می باشد .
غلامی در ادامه افزود: جبهه حق وباطل در زمان مولا ومعاویه وهمچنین حسین بن علی ویزیدبن معاویه واز زمان آدم تا زمان قیامت ادامه دارد وجنگ حق وباطل همیشه بوده وخواهد بود وبی تفاوتی در طول تاریخ جبهه مستقل نبوده وهمیشه سود ونفع آن به جبهه باطل رسید وبه برکت انقلاب اسلامی وخون شهیدان امروز در جبهه حق سربازیم واین سعادت را پیدا کردیم وپرچمدار جبهه حق دردنیا هستیم .
حجت الاسلام غلامی با بیان اینکه برای سربازی در جبهه حق شرایطی لازم است اظهار کرد: از آنجایی که یک چهارم قرآن در رابطه با جنگ وجبهه ودفاع ودو سوم قرآن در رابطه با دشمن شناسی می باشد واین اهمیت دشمن شناسی را می رساند، ما دو وظیفه داریم وباید پایبند با شیم، اول اینکه دشمنان را بشناسیم و بدانیم که او کیست ؟
وی با اشاره به  فرموده های رهبرمعظم  انقلاب افزود:مراقب باشید دست های مخملی دشمن تورا فریب ندهد وبدانید که زیر این دستان مخملی چه چیزی وجوددارد .
وی در ادامه دومین وظیفه سربازی را  شناخت محور عملیات دشمن دانست و گفت: سرباز باید بداند کجا عملیات انجام دهد ودر غیر این صورت شکست می خورد وباید بدانید چالش شما با دشمن کجاست ؟ ودشمن ما در جاهای حساس چالش دارد . هم در حوزه های عقیدتی وهم سیاسی ودر حوزه های اعتقادی گفتمان های ما زمین تا آسمان فرق دارد وما محورمان خداست و گفتمان آنها انسان محوری است که این دو با مذاکره قابل حل نیست و فرمایش مولای مان علی می باشد که برای دشمن باید خصم باشید وقرآن کلام خدا گفته است که دشمن از شما راضی نمی شود تا به دین آنها برگردید یعنی یهودی و…شویدو مشکل آنها اصل حاکمیت خداست که در قانون اساسی داریم و آنها می گویند که نباید وارد سوریه ولبنان وغیره شوید که باید گفت پس جواب علی ( ع ) را چگونه بدهیم .
غلامی در خصوص محور عملیات دشمن بیان نمود : دشمن جاهای مختلفی را هدف قرارداده است  که اول اسلام ناب انقلابی می باشد هرچند اسلام های دیگری نیز در دنیا وجود دارد اما آنها اسلام ناب انقلابی را در نظر گرفته و می خواهند آنرا به زمین بزنند ورهبر انقلاب به همه سفارش کرد که انقلابی باشید وروحیه ایثار وفداکاری داشته باشید .
غلامی در ادامه افزود:  دومین محور عملیات دشمن ، زدن ولایت محوری جامعه ماست چون تاریخ ثابت کرده امت بدون امام نمی تواند پیش رود وهم امام بدون امت نمی تواند کاری به پیش برود واین دو با هم می توانند دشمن را به زمین بزنند .
وی در ادامه با اشاره به اینکه دشمن از زور وقدرت می ترسد وتسلیم می شود ونه در برابر خواهش ها افزود: عمر استراتژیک را در منطقه وبرد جمهوری اسلامی در دنیا دشمن را زمین گیر کرده است ودشمن اسلام ناب ،ولایت محوری وگفتمان انقلاب اسلامی را هدف قرار داده است .
غلامی نماینده ولی فقیه اظهار کرد: ما برای انقلاب ده ها هزار شهید دادیم ونباید استکبار را قدرت بزرگ نامید وباید در مقابل او ایستاد تا او را به زانو بکشانیم وروزیمان را از خدا بخواهیم و روزی شما دست کدخدا نیست .
حجت الاسلام غلامی در ادامه گفت : محوربعدی عملیات دشمن زدن ارزشهای اسلام ووارزشهای انقلاب ماست و سرباز اسلام باید دشمن را بشناسد چون دشمن بی رحم وظالم وجنایتکار می باشد و یاد شهدا ویادواره شهدا برای این می باشد وگرنه شهدا نیازی به ما ندارند و ما در این یادواره ها باید یاد بگیریم دشمن ما چکسی هست و دشمن در کجاست ومحور عملیاتش کجاست وآماده باشیم برای پاسداری در جبهه حق و ان شاء اله  سربازان خوبی باشیم برای جبهه حق وفردای قیامت وشرمنده روی امام وشهیدان وولایت نباشیم .

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18