به گزارش برترین خبر ،  حجت الاسلام قنبر علی احمدی امام جمعه شهرستان نور در خطبه های نماز جمعه ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوا انجام واجبات و ترک محرمات اظهار کرد: ماه با عظمت رجب، ماه ریزش رحمت الهی،دعا، استغفار، خودسازی و امساک است.

وی تصریح کرد:زمانی که عالم ربانی از دنیا می رود شکافی ایجاد می شود و برای پر کردن آن جایگاه بسیار سخت است.

امام جمعه شهرستان نور ضمن گرامیداشت دهه فجر و یاد و خاطره شهدا خاطر نشان کرد: مسیری که روحانیت شیعه دنبال کرد،همان نقش ائمه اطهار علیهم السلام بود.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به اینکه دوره پهلوی اوج تحقیر و ذلت ملت ایران بود، ادامه داد: ۶۰ هزار مستشار آمریکایی در ایران بودند که ارتش را مدیریت می کردند.

وی با بیان اینکه در زمان پهلوی بیش از ۲۰۰ نفر از مقامات در قسمت های مختلف دستگاه دولتی بهایی بودند،افزود: امام آمد تا همه را از ذلت و خواری نجات داد و با ایجاد بیداری در مردم مومن، باعث پیروزی انقلاب شد.

امام جمعه شهرستان نور یادآور شد: پس از چهل و سه سال پیروزی انقلاب شاهد پیشرفت ها در عرصه های علمی، نظامی، فناوری، پزشکی، خدمات عمومی مردم هستیم.

حجت الاسلام احمدی گفت: طی سال های اخیر آمریکایی جنگ اقتصادی را برملت ایران تحمیل کردند،اما توانستیم در مقابل همه بایستیم و مبارزه کنیم.

وی یادآور شد: سخنگوی وزیر امور خارجه آمریکا چند روز اخیر طی مصاحبه ای اعلام کرد که تمام فشارهای اقتصادی بر علیه ایران انجام شد نتوانستیم ایران را به زانو درآوریم.

امام جمعه شهرستان نور بیان کرد: مسئولین در عرصه تولید اراده ای برجسته از خود نشان ندادند.

حجت الاسلام احمدی افزود: متاسفانه اتفاق های رخ داده اخیر کشور متاثر از این است که اولا اقتصاد شرطی و به برجام گره زده شده و ثانیا روحیه و مدیریت جهادی در بعضی از دولتمردان در عرصه اقتصادی نبود.

وی خاطرنشان کرد: عدم حمایت از نیروی انتظامی و آمران به معرف و نهی از منکر در دفاع از خود در برابر ارازل و اوباش باعث شد تا نتوانند عکس العمل سریع نشان دهند.