به گزارش اختصاصی برترین خبر ، مراسم بزرگداشت “روز دهیار” با شرکت دهیاران روستاهای بخش مرکزی شهرستان رامسر و با حضور جواد اصلانی معاون فرماندار شهرستان، ارسلان نعمتی بخشدار و رسول شاهمنصوریان رئیس شورای اسلامی مرکزی رامسر ،روسای ادارات مسکن و هلال احمر و ارشاد اسلامی در روز شنبه مصادف با روز دهیار از ساعت۱۴:۳۰ عصر ۱۴ تیرماه ۹۹ بمدت دو ساعت در فضای باز بام سبز تله کابین رامسر ضمن تجلیل و تقدیر از دهیاران این بخش برگزار شد.

در این مراسم برخی دهیاران ضمن تشکر از برگزاری مراسم تجلیل در خصوص برخی مسائل و مشکلات حوزه کاری خود با مدیران حاضر در جلسه به تبادل نظر و گلایه نسبت به حل مشکلات پرداختند.

لازم به ذکر است عدم کارت شناسایی دهیاران و ثبات شغلی در این بخش از جمله گلایه های دهیاران جدای اعلام مشکلات روستاهای حوزه فعالیت خود بود که در این جلسه ابراز داشتند.

بخشدار بخش مرکزی رامسر ضمن تبریک روز دهیار گفت:دهیار کسی است که با کوله باری از تجربیات علمی و عملی در طول خدمت خود در روستا خدمات اجتماعی و اداری را در سطوح مختلف طی می کند و عملا حکم یک مدیر مدبر و پیشرو در ابادانی منطقه وتوسعه روستا را دارد.
وی با اشاره به اینکه از دهیاران بخش مرکزی رامسر رضایت دارم،در ادامه افزود:با توجه به مدت فعالیت چند ساله دهیاران در روستاها متاسفانه از ثبات شغلی بی بهره اند که از استانداری محترم تقاضای پیگیری از مشکلات شغلی دهیاران را داریم.

رسول شاهمنصوریان رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی رامسر اظهار داشت:امروز دهیاری ها توانسته اند به رشد و بالندگی روستاها کمک بسزایی نمایند و مطمئنآ همدلی و اتحاد در جهت اهداف می تواند بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود:دهیاران منطقه خوشبختانه با پیگیری در بخش های فرهنگی،عمرانی،اجرایی و تهیه بروشورهای بهداشتی در بحث ویروس کرونا و ارائه خدمات در این بخش پیشگام بودند که شایسته تقدیرند.

گفتنی ست ؛ جواد اصلانی معاون فرماندار با همراهی ارسلان نعمتی بخشدار، رسول شاهمنصوریان رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی، و دوتن از دهیاران ضمن حضور بر سر مزار مرحوم جواد لاریجانی یاد و خاطره این دهیار خوش اخلاق و مردمی را زنده نگه داشتند.

مرحوم لاریجانی دهیار سه دوره روستای توبن از توابع بخش مرکزی بود که سال گذشته بعلت ایست قلبی دعوت حق را لبیک گفت./ خبرنگار تاراهاشمی